Rumeli Hastanesi Saç Ekimi Yorumları

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Crenw
  • 322 Görüntülenme
  • 1 Yorum
C

Crenw

Üye
Merhaba arkadaşlar saç ekimi merkezleri hakkında bilgi araştırmaya devam ediyorum son olarak bilgi aldığım Rumeli Hastanesi'ne saç ekimi yaptırmak için en düşük fiyat 10.000₺’den başlıyor. Bu fiyat belirlenirken greft sayısı ve yapılacak teknik baz alınarak belirleniyor. Saç ekimi operasyonunu kadrosundaki plastikrekonstrüktif cerrahları tarafından yapılmaktadır. Taksitli olarak ödeme seçeneği mevcut olduğunu belirteyim. Bir kaç ekim merkezini dolaşarak konsültasyon sonrası çok daha net bir saç ekim fiyatı alabilirsiniz. Rumeli Hastanesi'ne saç tedavisi için özel uygulanacak işlemler saç ekimi operasyonuna dahil değildir. Bu yüzden özel saç tedavisi yaptırmak isterseniz ekstra 1.000₺ gibi ödeme ücreti çıkacaktır. Rumeli Hastanesi'ne saç ekimi yaptıranlar kaça anlaştığını yazabilir mi? Yaptırmak isteyenlerde burası ile görüşüp fiyatları için bilgi alan var mı?

Ek olarak başka merkez önerileri olan varsa deneyimlerini, bilgileriyle yorumlarını merak ediyorum.

H

Hilmi

Üye
Bende araştırma yapıyorum bir kaç forumda sonuçlar gördüm ama kara veremedim.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

H
Cevaplar
2
Gösterim
226
Aydem
A
R
Cevaplar
0
Gösterim
167
Ragna
R
E
Cevaplar
2
Gösterim
208
Alahan
A
H
Cevaplar
3
Gösterim
169
sercan
S
M
Cevaplar
3
Gösterim
210
Batu01
B
K
Cevaplar
1
Gösterim
390
Erdem
E

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
59
Üst Alt