Saç ekimi iğneleri acıtıyor mu ağrı sızı yapıyor mu?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi geek
  • 210 Görüntülenme
  • 3 Yorum
G

geek

Üye
Saç ekimi öncesi herkesin aklına takılan sorulardan bir tanesi ağrı sızı oluyormu evet arkadaşlar saç ekimi sürecine girdiğinde bu durumu öğrenmek ve ne yapılabilir bunu öğrenmek istiyorum. Lokal anestezi çok acıtıyor mu?

sevenup

sevenup

Üye
Üstad bu kişiden kişiye değişebilir tamamen , daha öncede diş için uyuşturucu yediğin olduysa iğne yapıldığında hemen hemen o kadar acı veya bir tık üstü diyebilirim. Gülü seven dikenine katlanır diyorlar ya onun gibi diyebilirim artık size ön bölgeye lokal yaparken acıyor biraz ama geçiyor 1 dk somra 5 dk hallediyorlar.

A

Aydem

Üye
Lokal anestezi olduğu için beni çok etkiledi diyebilirim 2. saç ekimi sürecim oldu bu benim, 12 yıl öncede saç ekimi yaptırdım, lokal anestezi olduğu için her vurdukları bana kurşun gibi canımı yakıyodu, inanın ayıp olmasa koskoca adamım ağlayacaktım çocuk gibi bağırdım bir miktar. Hani sedasyonlu mu falan diyorlar ya eğer çokda zararı yoksa ondan olun derim. Beni lokal anestezi çok etkiledi

A

Aydem

Üye
Aynı anda ekim yaptırdığım bir arkadaşım saç ektirdikden sonra lokal anestezinin bu kadar acıtacağını bilsem saç ektirmezdim dediğini biliyorum.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

H
Cevaplar
2
Gösterim
226
Aydem
A
R
Cevaplar
0
Gösterim
167
Ragna
R
E
Cevaplar
2
Gösterim
208
Alahan
A
H
Cevaplar
3
Gösterim
169
sercan
S
M
Cevaplar
3
Gösterim
210
Batu01
B
K
Cevaplar
1
Gösterim
390
Erdem
E

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
18
Çevrim içi ziyaretçiler
7
Toplam ziyaretçi
25
Robots
48
Üst Alt