Saç ekimi kafamı çarptım ne yapmalıyım

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Zerd
  • 252 Görüntülenme
  • 1 Yorum
Z

Zerd

Üye
Merhaba arkadaşlar saç ekim yaptırdım 23 gün oldu tam saçlar yarına oturdu derken bugün başıma talihsiz bir olay geldi sabah yatarken oğlum geldi yatağa ve tam ben soluma dönerken o da bana doğru geliyormuştu ve ön taraftaki ekilen bölgeyi kafa kafaya çarpıştık ve çarpışma sertçe hızlı bir şekilde oluştu ön tarafım karpuz kabuğu gibi hissetmedim yumuşak bir doku gibi geldi bana. Ben de tabii biraz tedirginlik oldu kalktım aynaya baktığımda kafamda bayağı bir kızarıklık oluşmuş nazikçe bir yıkama yaptım soğuk pres uyguladım şok dökülme dönemine girdiğim için Ekim yapılan alana gelen darbenin köklere zararı olur mu? Biraz moralim bozuldu bu sorundan dolayı ön bölgem baya yumuşak bu normalmidir arkadaşlar yorumlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.

A

Alabora

Üye
Resim yuklerseniz daha yardımcı oluruz böyle bisey söylenmesi pek doğru olmaz

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

H
Cevaplar
2
Gösterim
226
Aydem
A
R
Cevaplar
0
Gösterim
167
Ragna
R
E
Cevaplar
2
Gösterim
207
Alahan
A
H
Cevaplar
3
Gösterim
169
sercan
S
M
Cevaplar
3
Gösterim
210
Batu01
B
K
Cevaplar
1
Gösterim
390
Erdem
E

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
40
Çevrim içi ziyaretçiler
21
Toplam ziyaretçi
61
Robots
74
Üst Alt