Saç ekimi sonrası 8. Gün kafaya darbe almak

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Lebron32
  • 441 Görüntülenme
  • 1 Yorum
L

Lebron32

Üye
Arkadaşlar herkese merhaba uzun araştırmalar sonucunda saç ekimi olmaya karar verdim en sonunda alanında uzman bir yere ekim yaptırdım 3800 greft ekim oldu tepe bölgesi ve ön çizgiye ekim yapıldı şuan 9. güne girdim dün çok dikkat etmeme rağmen kafamın tepe bölgesini arabadan inerken hafif şiddette üstte çarptım hafiften sürtünme yaparak biraz baskı oldu bu durum canımı çok sıktı o kadar dikkat ettmeme rağmen yinede oluyor. Neyse kanama olmadı ama ağrı bayağı oldu zonglama gibi hissettim. Bu durumu doktora sorduğumda cevabı "o çarptığın bölgenin hangi alana etki edeceği belli olmaz ön tarafa bile etki edebilir" dedi. Şimdi bu cevap ne anlama geliyor dünden beri kafaya taktım. Şimdi çarpmada ön tarafa etki edebilir ne demek oluyor. Sizce kanama olmayan hafif bir çarpmanın etkisinin tepe bölgesinden ön tarafa kadar etki etmesi hakkında yorumlarınız benim icin cok degerli arkadaslar lutfen yorum yazın.

S

Selim16

Üye
Eğer kanama şişme sürtünerek vurma olmadıysa greftlere zarar vermez şuan ekilenler tutunma aşamasında yerinden oynayıp çıkmadıysa sorun olacağını sanmam. Genelde köklerdeki kulvar damarlar birbirine bağlı oluyor kan akışının kesilmesi diğer bölgeleride olumsuz etkileyebilir bunun için demiştir

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

H
Cevaplar
2
Gösterim
226
Aydem
A
R
Cevaplar
0
Gösterim
167
Ragna
R
E
Cevaplar
2
Gösterim
208
Alahan
A
H
Cevaplar
3
Gösterim
169
sercan
S
M
Cevaplar
3
Gösterim
210
Batu01
B
K
Cevaplar
1
Gösterim
390
Erdem
E

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
35
Çevrim içi ziyaretçiler
22
Toplam ziyaretçi
57
Robots
12
Üst Alt