Saç ekimi sonrası bepanthol losyon kullanımı

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Bebeto
  • 206 Görüntülenme
  • 1 Yorum
B

Bebeto

Üye
Mesajlar
7
Puanları
1
Saç ekimi sonrası bepanthol losyon kullanımı hakkında soru sormak istiyorum, saç ekimini yaptırdıktan sonra evde bakım yapacağız bepanthol losyon nasıl kullanılmalı yani ne kadar sıkılır saç ekimi yapılan bölgeye? Saç ekimi sonrası bepanthol losyon ile ilgili bilgi verilir değil mi.
 
DijitalDoctor

DijitalDoctor

Üye
Üye
Mesajlar
52
Puanları
6
Bepanthol losyon saç ekimi sonrasında, operasyon bölgesine düzenli olarak uygulanır. Genellikle 1 kez günde kullanılır, saç ekimi sonrası yıkama öncesi köpüklü losyonlar var şimdi onları kullanabilirsiniz. Bepanthol losyon saç ekimi sonrasında ameliyat alanı dışında herhangi bir yere sürülmemelidir. Sadece ameliyat alanına sürülmelidir. Ayrıca, ekim yapılan alanın temizliğine dikkat edilmeli ve losyon sadece ekim sonrasında oluşan çatlamalar, kızarıklık veya yaralar gibi cildin hasar gördüğü alanlara uygulanmalıdır.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

H
Cevaplar
2
Gösterim
225
Aydem
A
R
Cevaplar
0
Gösterim
166
Ragna
R
E
Cevaplar
2
Gösterim
207
Alahan
A
H
Cevaplar
3
Gösterim
167
sercan
S
M
Cevaplar
3
Gösterim
210
Batu01
B
K
Cevaplar
1
Gösterim
387
Erdem
E

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
1
Toplam ziyaretçi
1
Robots
3
Üst Alt