Saç ekimi sonrası dermaroller kullanımı

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Öztürk
  • 221 Görüntülenme
  • 3 Yorum
Ö

Öztürk

Üye
Merhaba arkadaşlar çok uzun zamandan beri siteyi takip ediyorum. Uzun araştırmalar sonucu saç ekimi yaptırdım ve 4. aya girmiş bulunuyorum. Sitede en çok beğendiğim ekimler Asuman hair tarafından yapılan ekimler. Sonuçları gerçekten çok iyi ekim teknikleri çok başarılı olarak gördüm ama Asuman hair ekimlerini her incelediğimde 2. Aydan sonra dermaroller kullanılmasını istiyorlar. Bence bu başarıda dermaroller kullanımı faydası da çok mutlaka bir olumlu etkisi bardır. Siz ne düşünüyorsunuz fikirleriniz nedir.

O

Orçun

Üye
Saç derisi kan dolaşımını hızlandırmak için önermişlerdir uygulama yapmakta faydalı olur bence

M

murphy

Üye
Ekilen saçların hızlı uzamasını teşvik etmek için kullandırıyorlar bence çok bastırmadan yapın saç diplerindeki kan dolaşımı hızlansın

G

Gökay

Üye
Dermaroller kullanımıyla ilgisi yok saç ekimi sırasında her detayı doğru ve titiz yapması ekilen greftin tutmasına dermaroller etki etmez akşm teknikleri çok iyi

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

H
Cevaplar
2
Gösterim
226
Aydem
A
R
Cevaplar
0
Gösterim
166
Ragna
R
E
Cevaplar
2
Gösterim
207
Alahan
A
H
Cevaplar
3
Gösterim
169
sercan
S
M
Cevaplar
3
Gösterim
210
Batu01
B
K
Cevaplar
1
Gösterim
390
Erdem
E

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
40
Çevrim içi ziyaretçiler
24
Toplam ziyaretçi
64
Robots
66
Üst Alt