Saç ekimi sonrası donör bölge yanması

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Zayer
  • 238 Görüntülenme
  • 2 Yorum
Z

Zayer

Üye
Mesajlar
4
Puanları
1
Saç ektireli 10 gün oldu ekim sürecim biraz zorlu geçti İstanbul'da ekim yaptırdım aneztesi yaprken biraz ağrılar oluştu ama ekim istediğim gibi olmadı Ense bölgemde saçları çıkarırken resmen çıkarıldığını hissettim ekip iyi görünüyor diyor ama donör bölgede sürekli yanma var. Arkadaşlar sizdede bu şekilde mi oldu. Bu yanma ağrısı ne kadar sürer benim yapabileceğim birşey var mı?
 
Saç Ekimi

Saç Ekimi

Üye
Üye
Mesajlar
57
Puanları
6
Ekim gününden 4 gün sonra özellikle donör bölgede yanma hissi ortaya çıkabilir. Bu durumda, nemlendirici losyonu sadece donör bölgenize günde üç ya da dört kez sürmeniz ve emilmesini beklemeniz önerilmektedir.
 
A

Ahn

Üye
Mesajlar
4
Puanları
1
Çok fazla yanma hissi oluşmaz , ilk 2 gün farklı bir deri sızlaması oluyor, krem sürdüm ben hemen yara iyileştirici 10 güne kadar düzeliyor. Bazı saç ekimi hastalarında saç küsmeside olabiliyor bunun için ayrı bi tedavi var .
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

H
Cevaplar
2
Gösterim
222
Aydem
A
R
Cevaplar
0
Gösterim
166
Ragna
R
E
Cevaplar
2
Gösterim
206
Alahan
A
H
Cevaplar
3
Gösterim
167
sercan
S
M
Cevaplar
3
Gösterim
210
Batu01
B
K
Cevaplar
1
Gösterim
384
Erdem
E

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
4
Üst Alt