Saç ekimi sonrası ense ve donör bölge yanması kalıcı his kaybı

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi ali nuri
  • 189 Görüntülenme
  • 3 Yorum
A

ali nuri

Üye
Arkadaşlar merhaba, yaklaşık 13 ay önce İstanbul'da bir merkezde saç ektirdim. Saç ekimi sonucundan memnunum görüntü fena değil. Ancak kafamda geçmeyen his kaybı ve donör bölgemde yanma var. Üstelik bu durum başımın her tarafında var.

Ekim merkezine sordum prp önerdiler ama düzelir mi bilmiyorum. His kaybının en fazla 1 yıl olacağı söyleniyordi ancak bende devam ediyor.

Ne önerirsiniz, ne yapmalıyım? Bu durumda olan başka kişiler var mı?

A

Alahan

Üye
Saç ekim sonrası bu kadar uzun süre his kaybı yaşanmaması lazım saç derisini aşırı şişirme yada bazı alanlarda derin kanal açma durumları olmuş olabilir. Belki iğneleri yanlış yere yapmışda olabilirler. Yani hasar almıştır doktorunuza bu durumu bildirin. Prp iyi gelebilir.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
A

ali nuri

Üye
Cevap için teşekkürler. Şayet bu durumu 1 yıl yaşayıp düzelen varsa benimki de düzelir diye düşünüyorum.

B

Bahan

Üye
Zamanla bende düzelecek diye düşünüyorum

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

H
Cevaplar
2
Gösterim
226
Aydem
A
R
Cevaplar
0
Gösterim
166
Ragna
R
E
Cevaplar
2
Gösterim
207
Alahan
A
H
Cevaplar
3
Gösterim
169
sercan
S
M
Cevaplar
3
Gösterim
210
Batu01
B
K
Cevaplar
1
Gösterim
389
Erdem
E

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
53
Çevrim içi ziyaretçiler
35
Toplam ziyaretçi
88
Robots
13
Üst Alt