Saç ekimi sonrası kafada gerginlik ne zaman geçer?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Dejampe
  • 298 Görüntülenme
  • 3 Yorum
D

Dejampe

Üye
Mesajlar
12
Puanları
1
Merhaba arkadaşlar 36 yaşındayım. 4 ay önce Fut Saç Ekimi yaptırdım. Dökülen saç çizgimi doldurmak için 1000 greft ekim yaptırdım. Donör bölgemde ağrı yok, alıcı bölge acıtmıyor ama dokunduğumda çok acıtıyor ve o köşelere hafif bastırdığımda neredeyse başımın arkasını zonklıyor gibi jissedebiliyorum. Ve en kötüsü alnımdaki baş ağrısı, karıncalanma ile gerilim gitmedi. Her gün sürüyor bu sorun. Sizce ne zaman geçer, bu konuda ne yapabilirim, bunun nedeni nedir?
 
S

Sedat27

Üye
Mesajlar
8
Puanları
1
Kafa derinizde karıncalanma hissettiğinizi söylüyorsunuz. Donör alan bastırınca halen ağrıdığını söylüyorsunuz Bu, şerit ameliyatından kaynaklanan yara izinden kaynaklanabilir, bu yüzden doktorunuza görünün.
 
Saçekimibilgisi

Saçekimibilgisi

Üye
Üye
Mesajlar
92
Puanları
6
Saç ekimi doğru yapıldığı takdirde ilk bir iki hafta sonrasında karıncalanma veya baş ağrısı yaşamamanız gerekir. Dikiş alındıktan sonra başın arkası daha iyi hissedecektir. Baş ağrılarınızın araştırılması ve teşhisi için birinci basamak doktorunuzu görmelisiniz.
 
C

Chemist

Onursal Üye
Moderatör
Mesajlar
111
Puanları
16
Karıncalanma hissi ve baş ağrısı, muhtemelen FUT'ta yaygın olarak meydana gelen hasarlı sinir dallarından kaynaklanmaktadır. Bu kopmuş sinirler iyileşmeye çalışırken, duyu kaybından baş ağrısı ve karıncalanma hissi gibi yüksek duyumlara kadar değişebilen anormal duyumlar alabilirsiniz. Çoğu sinir yaralanması 9 ay içinde iyileşir. Bununla birlikte, bazı durumlarda olağandışı duyumlar amansız ve hatta kalıcı olabilir. Saç ekimi doktorunuza ve muhtemelen bir nöroloğa danışın.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

H
Cevaplar
2
Gösterim
181
Aydem
A
R
Cevaplar
0
Gösterim
117
Ragna
R
E
Cevaplar
2
Gösterim
168
Alahan
A
H
Cevaplar
3
Gösterim
121
sercan
S
M
Cevaplar
3
Gösterim
165
Batu01
B
K
Cevaplar
1
Gösterim
333
Erdem
E

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Sponsor Bağlantı

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
3
Toplam ziyaretçi
3
Robots
3
Üst Alt