Saç ekimi sonrası minoxidil kullanımı

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Zeyd
  • 345 Görüntülenme
  • 1 Yorum
Z

Zeyd

Üye
Mesajlar
10
Puanları
1
Sayın arkadaşlar 2300 greft önlere saç ekimi yaptırdım ekim sonrası şampuan, minoxil ve proscar ilaç kullanmamı söylendi. Bugün 4 ay oldu merkeze saç kontrolüne gittim proscar ve minoxil lullanmadoğımı söyledim sadece biotin kullandığımız söyledim. Bana minoxil neden kullanmıyorsumn kesinlikle kullan çıkmyan saçlar için ve kan dolaşımını hızlandırması için gereklidir dedi. Bende minoxil çok saç döküyor sürekli kullanmak falan demeye getirdim.Bana dogru aniden kullanmayı kesersen döker ben sana nasıl bırakman gerektıgını anlatacagım 6 ay daha mınoxıl düzenli kullanmaya devam et dedi. Meyse eve geldım baska bı kurumda bır arkadaşım benimle aynı dönemde saç ektırmısti ona sordum senın doktor ne dıyor bu duruma dıye o da bana kullanma bırakınca cok doker dedı falan dedi. Şimdi bu durum kafamı kurcalamaya başladı iki farklı doktor iki farklı görüş olunca kararsız kaldım. Saç ekimi olmuş arkadaşlar olumlu yada olumsuz düşüncelerinizi paylaşabilir misiniz. Teşekkürler ederim.
 
K

Kelboy

Üye
Mesajlar
25
Puanları
3
Ben devamlı minoxidil kullanımını öneren doktor da gördüm belli bir zaman sonra bırakılması gerektiğini söyleyen doktor da ben minoxidil 10 yıl kullandım kullandığım süre boyunca etkisi oldu ama bırakınca saçlarda bir gerileme olduğunu gördüm yani saç ekiminde de böyle bir şey ilk başlarda saçları canlandırır bırakınca saçlarda bir olumsuz etki yaratabilir bence en en doğru kullanım günde bir kere ya da iki günde bir kere kullanmak saç ekimi yaptırdıktan sonra kullanılması gerekir diye düşünüyorum çünkü ekilen saçları ve var olan saçları güçlendirir dökülmüş saçları canlandırabilir yeni sahip çıkabilir hepsi birlikte daha sık bir görünüm ortaya koyabilir
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

H
Cevaplar
2
Gösterim
179
Aydem
A
R
Cevaplar
0
Gösterim
116
Ragna
R
E
Cevaplar
2
Gösterim
167
Alahan
A
H
Cevaplar
3
Gösterim
120
sercan
S
M
Cevaplar
3
Gösterim
164
Batu01
B
K
Cevaplar
1
Gösterim
331
Erdem
E

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Sponsor Bağlantı

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
2
Çevrim içi ziyaretçiler
6
Toplam ziyaretçi
8
Robots
5
Üst Alt