Saç Ekimi Sonrası Ödem Nasıl Atılır?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Adem
  • 176 Görüntülenme
  • 2 Yorum
A

Adem

Üye
Mesajlar
2
Puanları
1
Önlerime 3200 greft saç ekimi yaptırdım 3 gün oluyor greft alınan yerler baya şişti ödem tutmaya başladı kafamı yastığa kıyamıyorum temas edince ağrı oluşmaya başlıyor. Netten araştırırken bu siteye denk geldim ve saç ekimi hakkında çok bilgili arkadaşlar görüyorum, yardımcı olacak olan varsa çok memnun kalırım. Bu süreci nasıl atlattınız ekim yapılan yere danıştık yazdığımız ilacı talimata uygun olarak kullancakmışım. Fucidin krem söylediler ve nepanthol losyon kremi kullanıyorum ama ödemde az bir miktar bile inme olmadı. Forumda prednol diye bir ilaç kullanılıyor ve bu ilacım çarpıntı ve mide bulantısına sebep olduğunu yazmışlar. Şu an çok çaresiz durumda alnındaki şişlik ödem gözlerine indi resmen açamıyor gözlerini kafasıda aynı şekilde aşırı şiş durumda.

Saç ekimi sonrası ödem nasıl atılır bilgili deneyimli arkadaşlar öneride bulunabilir mi? Bunun var mıdır farklı bir çaresi ilaç kesinlikle fayda etmiyor?
 
E

Ebubekir

Üye
Mesajlar
4
Puanları
1
Ekimi yapan kişi işini düzgün yaparsa ödem fazla olmuyor ama nerde düzensiz iş yapan saç ekimi merkezi var hep orda ektirenlerin kafaları davul gibi oluyor. Uzak durun arkadaşlar kasap gibi çalışan yerlerden.
 
A

Alahan

Üye
Mesajlar
46
Puanları
6
Prednol krem kullanın ekim yaptırdığınız yere danışın günde kaç kere kullanılacak söylerler.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

H
Cevaplar
2
Gösterim
199
Aydem
A
R
Cevaplar
0
Gösterim
141
Ragna
R
E
Cevaplar
2
Gösterim
182
Alahan
A
H
Cevaplar
3
Gösterim
142
sercan
S
M
Cevaplar
3
Gösterim
186
Batu01
B
K
Cevaplar
1
Gösterim
356
Erdem
E

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
36
Çevrim içi ziyaretçiler
21
Toplam ziyaretçi
57
Robots
5
Üst Alt