Saç ekimi sonrası prp yaptıranlar

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Kandemir
  • 169 Görüntülenme
  • 1 Yorum
K

Kandemir

Üye
Arkadaşlar saç ekimi yaptırdıktan sonra PRP yaptırmak mecburi mi eğer yaptırtmazsak ekran saçları herhangi bir zararı olur mu bazı merkezler öneriyor yapılması gerektiğini ama ekstra ücret alıyorlar forumlarda okuduğum kadarıyla PRP çok önemli değil diye söylemişler ama bazı Ekin merkezlerde prp'nin yapılması gerektiğini söylüyorlar ben bir arkadaşın PRP yaptırdığını gördüm önceden pek çok işe yaradığını düşünmezdim ama PRP yapıldıktan sonra saçları inanılmaz derecede yoğunlaşma oldu yani prp'nin etkisi yok değil var aranızda yaptıranlar var mı fayda gördünüz mü?

G

geek

Üye
Önceden de dediğim gibi prp, mezoterapi gibi bilimum uygulamalar, özel hastanelerin geçim kaynaklarından birisidir. Gereksiz bir uygulama para tuzağıdır. Bende saç ekimi sonrası yaptırdım bi işe yaramadı.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

H
Cevaplar
2
Gösterim
226
Aydem
A
R
Cevaplar
0
Gösterim
166
Ragna
R
E
Cevaplar
2
Gösterim
207
Alahan
A
H
Cevaplar
3
Gösterim
169
sercan
S
M
Cevaplar
3
Gösterim
210
Batu01
B
K
Cevaplar
1
Gösterim
390
Erdem
E

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
1
Toplam ziyaretçi
1
Robots
75
Üst Alt