Saç ekimi sonrası prp yaptıranlar

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Kandemir
  • 153 Görüntülenme
  • 1 Yorum
K

Kandemir

Üye
Mesajlar
5
Puanları
1
Arkadaşlar saç ekimi yaptırdıktan sonra PRP yaptırmak mecburi mi eğer yaptırtmazsak ekran saçları herhangi bir zararı olur mu bazı merkezler öneriyor yapılması gerektiğini ama ekstra ücret alıyorlar forumlarda okuduğum kadarıyla PRP çok önemli değil diye söylemişler ama bazı Ekin merkezlerde prp'nin yapılması gerektiğini söylüyorlar ben bir arkadaşın PRP yaptırdığını gördüm önceden pek çok işe yaradığını düşünmezdim ama PRP yapıldıktan sonra saçları inanılmaz derecede yoğunlaşma oldu yani prp'nin etkisi yok değil var aranızda yaptıranlar var mı fayda gördünüz mü?
 
G

geek

Üye
Mesajlar
17
Puanları
1
Önceden de dediğim gibi prp, mezoterapi gibi bilimum uygulamalar, özel hastanelerin geçim kaynaklarından birisidir. Gereksiz bir uygulama para tuzağıdır. Bende saç ekimi sonrası yaptırdım bi işe yaramadı.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

H
Cevaplar
2
Gösterim
199
Aydem
A
R
Cevaplar
0
Gösterim
141
Ragna
R
E
Cevaplar
2
Gösterim
182
Alahan
A
H
Cevaplar
3
Gösterim
142
sercan
S
M
Cevaplar
3
Gösterim
186
Batu01
B
K
Cevaplar
1
Gösterim
356
Erdem
E

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
14
Çevrim içi ziyaretçiler
8
Toplam ziyaretçi
22
Robots
3
Üst Alt