Saç Ekimi Sonrası Saç Uzaması

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi svaslang
  • 205 Görüntülenme
  • 1 Yorum
S

svaslang

Üye
Mesajlar
2
Puanları
1
11 ocak'ta yaklaşık 2.600 foliküler ünite ekstraksiyon (FUE) greftlik bir saç ekimi yaptırdım. Şimdi ön bölgede yeni saçlar görünüyor, ancak seyrek ve görünüşten memnun değilim. Greftlerin çoğu başın ön bölgesine konmasına rağmen, şu ana kadar herhangi bir büyüme veya değişiklik görmediğim vertex bölgesinde de epeyce vardı. Ameliyattan sonraki 6. aya yaklaştım. Bu noktadan sonra ne bekleyebilirim? Daha fazla gelişme şansım nedir? Teşekkürler!
 
Saçekimibilgisi

Saçekimibilgisi

Üye
Üye
Mesajlar
92
Puanları
6
Saç ekiminden sonra sabır çok önemlidir. Ekilen saçlar 3 ay sonra yeniden çıkmaya başlayacak ve büyümenin tamamlanması 12 ayı bulacaktır. Zaman sadece saç sayısını değil, kalitesini de iyileştirecektir. Başlangıçta, bazı kılların orijinal saçınızdan daha kalın, daha ince veya daha açık renkli ve farklı dokularda olduğu düzensiz oranlarda büyüyebilirler. Bu eninde sonunda normalleşecek. Ancak, özellikle işlem kronu içeriyorsa, tatmin edici sonuçların görülmesi başlangıç noktanızdan itibaren 15 ay sürebilir.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

H
Cevaplar
2
Gösterim
199
Aydem
A
R
Cevaplar
0
Gösterim
141
Ragna
R
E
Cevaplar
2
Gösterim
182
Alahan
A
H
Cevaplar
3
Gösterim
142
sercan
S
M
Cevaplar
3
Gösterim
186
Batu01
B
K
Cevaplar
1
Gösterim
356
Erdem
E

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
58
Çevrim içi ziyaretçiler
32
Toplam ziyaretçi
90
Robots
3
Üst Alt