Saç Ekimi Sonrası Şişlik Ne Zaman Geçer?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Mina
  • 321 Görüntülenme
  • 5 Yorum
Mina

Mina

Üye
Mesajlar
11
Puanları
1
Saç ekimi yaptıran bir arkadaşım var 3 gün önce saç ektirdi, şu an kafası acaip derecede şişlik oluştu inmiyor ne zaman geçer sizce. İnternetten araştırırken bu siteye denk geldim ve çok bilgili arkadaşlar görüyorum saç ekimi ile ilgili, yardımcı olacak olan varsa çok memnun oluruz.

Saç ekimi yaptırdığımız yere danıştık yazdığımız ilacı kullanmaya devam etsin söylediler ama oluşan ödemede az bir miktar bile inme olmadı.

Ekim yapan kişiler prednol diye bir ilaç vermişti onu kullanıyor ve bu ilaç kendisinde çarpıntı ve mide bulantısı yapıyor. Şu an çok çaresiz durumda alnındaki ödem gözlerine vurdu resmen açamıyor gözlerini kafasıda aynı şekilde aşırı şişlik var.

Saç ekimi sonrası ödem nasıl atılır farklı çaresi var mıdır? Prednol kesinlikle etki etmiyor.
 
A

Alahan

Üye
Mesajlar
46
Puanları
6
Arkadaşınıza söyleyin bol bol su içsin ödem atıcı ilaçlar var bunları alabilir. Özellikle ağrı kesici mazejik ödem atmaya yardımcı olduğu biliniyor bunlarda bir kaç gün alabilir. İlk 1 hafta dik durmaması gerekir durdurkça şişik gözlerine iner, sırt üstü yatması gerekir.
 
J

Jake

Üye
Mesajlar
12
Puanları
1
Prednol kesinlikle işe yarıyor, hemen etki etmeyenler bol bol sıvı içsin
 
L

lastmorn

Üye
Üye
Mesajlar
58
Puanları
8
Kafasını öne doğru eğmesin, genelde telefona bakmak için kafayı öne eğdikçe sıvı ön kısıma doğru iner, sizin de dediğiniz gibi gözlerinede şişlik gelir. Uzansın kafasını arkaya doğru yatırsın zamanla inecektir.
 
M

Metin

Üye
Mesajlar
5
Puanları
1
Merkez saç ekimini düzgün yaparsa ödem fazla olmuyor ama nerde düzensiz iş yapan bazı saç ekimi merkezi var hep orda ektirenlerin kafaları davul gibi şişiyor çevremde ektiren çok arkadaşım oldu ordan böyle durumları hep gözlemledim.
Saç ekimi yaptıracaksanız kaliteli işini düzgün yapan yerleri seçin, diğer yerlerden zak durun arkadaşlar kasap gibi çalışıyorlar
 
E

Erdenay

Üye
Mesajlar
12
Puanları
1
3 hafta içinde şişlik azalması gerekir Bepanthol losyon kullanın iltihabi durumlar varsa fucidin krem ağrı için prednol krem kullanılması gerekir.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

O
Yeni tedavim
oscar
Cevaplar
4
Gösterim
216
O
D
Cevaplar
2
Gösterim
188
K
P
Cevaplar
1
Gösterim
241
M
O
Cevaplar
2
Gösterim
305
O
A
Cevaplar
1
Gösterim
166
DijitalDoctor
DijitalDoctor
B
Cevaplar
1
Gösterim
286
erdemir
E

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Sponsor Bağlantı

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
44
Çevrim içi ziyaretçiler
28
Toplam ziyaretçi
72
Robots
7
Üst Alt