Saç ekiminden 1 yıl sonra dökülme

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi muratcan
  • 251 Görüntülenme
  • 3 Yorum
M

muratcan

Üye
Arkadaşlar yaş 34 saç ekimi yaptırmayı düşünüyorum ancak çok kararsızım birçok merkezin saç ekimi sonuçlarına baktım aklımda bir iki yer oluştu birçok kişinin ekim sonuçlarına baktığımda gayet iyi çok sık ve güzel bir ekim olduğu belli oluyor maddi olarak sorunum yok Ankara'da oturuyorum diğer şehirlere gidebilme durumum var ancak geçen iş yerine bir arkadaşım geldi bir kargocu saç ektirmiş ben de biraz sohbet yapma imkanım oldu dedim nerede ektirdin Ankara'da bir yerde saç ekimi yaptırdım dedi 4.300 greft saç ekimi yapılmış bundan 4 yıl önce dedim memnun musun değilim dedi saçlarına şöyle bir baktım ekim yapıldı bariz belli, dedim niye böyle saçlar seyrek kalmış tepe olduğu gibi açık duruyor üst bölgelerde yani seyrek ekilenler çıkmış ama yani böyle bir Ekim olamaz bence a dedi işte dedi beni dedi ikna ettiler şöyle yaparız böyle yaparız sık bir görünüm olur dediler İlk zamanlar baktım ilk 6 ay 7 ay saçlar çıkmaya başladı bir yıldan sonra bu şekil kaldı biraz daha sıklaştıydı ama bir yıldan sonra ne hikmetse saçlarımda biraz dökülmeler oluştu dedi acaba var olan saçları mı döküldü yoksa ekilenler mi döküldü anlayamadım dedi yani bu şekilde olduğunu söyledi ben de onu sormak istedim saç ekimi yaptırdıktan sonra ekilen saçlarda bir yıl iki yıl sonra dökülme durumu oluyor mu?

A

Alahan

Üye
Eğer bir yıldan sonra saçları dökülürse büyük bir ihtimal var olan saçları dökülmüştür ya da ekilen saçların çok güçsüz olanları dökülmüş olabilir

A

Aytac

Üye
Büyük ihtimalle var olan saçlar dökülmüştür ekilen saçlar kolay kolay bir sorum olmadıkça dökülmez

D

Demirkan

Üye
Muratcan hocam son durumunuzu merak ettim resim paylaşabilir misiniz?

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

H
Cevaplar
2
Gösterim
226
Aydem
A
R
Cevaplar
0
Gösterim
167
Ragna
R
E
Cevaplar
2
Gösterim
208
Alahan
A
H
Cevaplar
3
Gösterim
169
sercan
S
M
Cevaplar
3
Gösterim
210
Batu01
B
K
Cevaplar
1
Gösterim
390
Erdem
E

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
40
Çevrim içi ziyaretçiler
23
Toplam ziyaretçi
63
Robots
52
Üst Alt