Saç ekiminden önce donör bölgeyi losyonla güçlendirmek?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Trider
  • 208 Görüntülenme
  • 1 Yorum
T

Trider

Üye
Mesajlar
4
Puanları
1
Selamlar sonbhar ayı başlarında ekim düşünüyorum, uzun zamandır 2 yıl gibi finasterid kullanıyorum faydası oldu açlarımı güçlendirdi ma bende erkisi yavaş lerliyor. Ekim yaptırmadan önce donör bölgedeki saçları güçlendirmek için minoxidil dışında bir losyon kullansam mı diye düşünüyorum. Aklıma estradiol, prozinc plus losyon yada biotin vitamini kullanmak geliyor. Donör bölgeye 5-6 ay boyunca losyon kullansam ekstra olarak biotin alsam sizce mantıklı olur mu? Böylelikle donör bölgeden alınan greftler daha verimli olabilir diye düşündüm ve ekimden ortalama 20 gün sonra da yine Prozinc Plus Losyon devam ederim diye düşündüm.
 
L

lastmorn

Üye
Üye
Mesajlar
58
Puanları
8
Ekimden önce donör bölgesini sadece finasterid ya da benzeri ürünlerle güçlendirebilirsin losyonlar donör bölgeye etki yapmaz yada en iyisi 5000 mcg biotin kullanmak
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

H
Cevaplar
2
Gösterim
213
Aydem
A
R
Cevaplar
0
Gösterim
153
Ragna
R
E
Cevaplar
2
Gösterim
195
Alahan
A
H
Cevaplar
3
Gösterim
158
sercan
S
M
Cevaplar
3
Gösterim
199
Batu01
B
K
Cevaplar
1
Gösterim
371
Erdem
E

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
2
Üst Alt