Saç ektirenler neden pişman oluyor?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Demirkan
  • 226 Görüntülenme
  • 5 Yorum
D

Demirkan

Üye
Arkadaşlar saç ektirmeye karar vermiştim ama çevremde ne kadar saç ektiren tanıdıklarım varsa hepsi pişman oldu hele bir arkadaşımın sonuçları çok kötü ekilen saçların çok az çıktı saçları da sarıya yakın görseniz sen saç ekimimi yaptırdın dersin ve sorduğumda sakın saç ekimi yaptırma söyledi gördüklerin ya reklamcı yada çok para veriyorlar söyledi. Bazı arkadaşlarda ilk bir sene memnunmuş ama sonra saçları şu an hem seyrek hem de ekim olduğu çok belli oluyor. Hatta geçenlerde birisi lazer epilasyon yapmayı düşünüyorum dedi ciddi misin dedim ciddiyim söyledi şakamıydı emin olamadım.

A

Aytac

Üye
herkeste genetik dökülme şiddeti farklı seyrediyor diyelim ki birisinin hızlı dökülüyor ve 4-5 yıl sonra var olan saçları seyreldi ve seyreklikler ekilen saçlar daha belli olmaya başlar. bu süreç memnuniyetsizlik yapar. Ya proscar kullanacak var olanları korumaya çalışacak yada seyrelmeyi göz önüne alacak.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
D

Demirkan

Üye
o dediğinde doğru ama benim dediğim kişilerin en az 5 metreden saçının ekim olduğu belli çoğu o yüzden pişman. Karşındaki kişi ekimin kötü olduğunu görünce garip bir şekilde bakıyor düzgün bir yerde yapamamış şeklinde bir düşünce geliyor aklıma bilmiyorum ama pişman olmakta sonuna kadar haklılar.

O

Orçun

Üye
Saç ektiren kişi kendini belli ediyor ancak çok bilenen pahalı yerlerde yapılan ekimler saç uzatırsa belli olmuyor onun içinde para lazım

Akhan

Akhan

Üye
Ben tedaviyi çok daha önemsiyorum norwood 4 birisi saç ektirmek yerine doğru düzgün bir tedavi uygulasa saç ekiminden daha iyi sonuç elde edecek hele genç yaşta ektirenler çim adam oluyor

T

Trider

Üye
Bende saç ekimini düşünüyorum ama iyi bi yerde saç ekimi yaptırmak çok para uygun fiyatlı yerlerede güvenmiyorum bu gidişle saç ektirmem zor gibi

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

H
Cevaplar
2
Gösterim
226
Aydem
A
R
Cevaplar
0
Gösterim
166
Ragna
R
E
Cevaplar
2
Gösterim
207
Alahan
A
H
Cevaplar
3
Gösterim
169
sercan
S
M
Cevaplar
3
Gösterim
210
Batu01
B
K
Cevaplar
1
Gösterim
390
Erdem
E

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
3
Toplam ziyaretçi
3
Robots
70
Üst Alt