Saç kaşıntısı elma sirkesi kullananlar var mı?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi tyler
  • 213 Görüntülenme
  • 1 Yorum
T

tyler

Üye
Arkadaşlar saç yağlanmasını ve kaşıntıyı bir türlü önleyemedim hangi şampuanı kullanırsam kullanayım alnımdaki yağlanma bir türlü gitmedi, sabah saçları yıkasam akşam tekrar yağ oluyor yani bir gün içerisinde bu kadar yağ olması neden olur sizce sürekli olarak kepek sorunum da var konazol, nizoral, prozinc, bioxcin organicum, vich şampuan birçok ürün denedim ama maalesef alnımdaki ve şakaklarımdaki yağlanma bir türlü geçmiyor ben de her gün saç yıkamak istemediğim için bazen ara sıra serpahla siliyorum. Bir arkadaşım saçını haftada iki defa elma sirkesi ile yıkadığını söyledi çok iyi geliyormuş yağlanmayı olmasa da kaşıntıyı tamamen kesmiş ben de söyledim nasıl kullanıyorsun diye elma sirkesini 2-3 yemek kaşığı saç derisine sürüyormuş 20 dakika bekletip sonra da yıkama yapıyormuş sizce bu yöntem faydalı olur mu saçlara zarar verir mi deneyen var mı bu yöntemi?

E

Ercan

Üye
Elma sirkesi şampuan içine 1 yemek kaşığı katabilirsin çalkala kullan

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
0
Gösterim
37
Mustafa karaca
M
M
Cevaplar
1
Gösterim
50
T
O
Yeni tedavim
isabel
Cevaplar
8
Gösterim
510
I
D
Cevaplar
2
Gösterim
293
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
430
AhmetCan
A
O
Cevaplar
2
Gösterim
431
O

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
40
Çevrim içi ziyaretçiler
23
Toplam ziyaretçi
63
Robots
56
Üst Alt