Saç PRP tedavisi yaptıranlar yorumları

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Ozzy47
  • 278 Görüntülenme
  • 2 Yorum
O

Ozzy47

Üye
Arkadaşlar genetik saç dökülmesini önlemek için prp tedavisini sıklıkla duyuyorum bu işlemi saç ekimi yaptıranlar da yapıyor. Prp tedavisi nasıl yapılıyor yılda kaç seans uygulanıyor gerçekten saçların dökülmesini önlüyor mu? Ankara'da önerebileceğiniz bu ilin kaliteli yapan bir merkez var mı, fiyatları çok pahalı deniliyor sizce yaptırmaya değer mi?

B

Beda

Üye
prp falan işe yaramıyor lakin bugün bir tedavi gördüm Ankara'da Aren saç ekim merkezi 4 seanslık veya 4 aylık sonuç şaşırdım

DijitalDoctor

DijitalDoctor

Üye
Üye
Arkadaşlar genetik saç dökülmesini önlemek için prp tedavisini sıklıkla duyuyorum bu işlemi saç ekimi yaptıranlar da yapıyor. Prp tedavisi nasıl yapılıyor yılda kaç seans uygulanıyor gerçekten saçların dökülmesini önlüyor mu? Ankara'da önerebileceğiniz bu ilin kaliteli yapan bir merkez var mı, fiyatları çok pahalı deniliyor sizce yaptırmaya değer mi?
PRP (Platelet Rich Plasma) tedavisi, saç dökülmesi olan kişilerin saç foliküllerinin canlandırılması için kullanılan bir tedavidir. Tedavi, kişinin kendi kanından elde edilen plazma içerisindeki yüksek platelet sayısının saç foliküllerine enjekte edilmesiyle gerçekleştirilir. Bu tedavi, saç dökülmesi olan kişilerin saçlarının daha hızlı ve sağlıklı bir şekilde büyümesini sağlamakta ve saç dökülmesini azaltmaktadır.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
0
Gösterim
37
Mustafa karaca
M
M
Cevaplar
1
Gösterim
50
T
O
Yeni tedavim
isabel
Cevaplar
8
Gösterim
510
I
D
Cevaplar
2
Gösterim
293
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
430
AhmetCan
A
O
Cevaplar
2
Gösterim
431
O

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
1
Toplam ziyaretçi
1
Robots
54
Üst Alt