Saçım 2 güne bir aşırı şekilde yağlanıyor?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Baha
  • 319 Görüntülenme
  • 5 Yorum
B

Baha

Üye
Merhabalar saçım 2 güne bir aşırı şekilde yağlanıyor şimdiye kadar bir çok şampuan kullandım prozinc, boioxcin, bioblas, mecitefendi ve son olarak eczanecinin tavsiyesiyle konazol şampuan aldım. Haftada 3 defa kafamı yıkıyorum ama bir gün geçince yine aynı durum önlerim feci şekilde yağ çıkıyor resmen ne yaptıysam durduramadım bunun bir ilaçı filan yokmudur acaba bilenler var mı?

E

Emir

Üye
Aynı sorun bende de var çok çabuk saçlar yaplanıyor hele bu günlerde havalar sıcak olunca durum daha kötü oluyor saçı sık yıkamaktan dolayı çabuk yağlanıyor.

Y

yunusemre

Üye
Benimde çabuk yağlanma sorunum var, yağlı saçlar için Clear şampuan aldım. Uzun süreli kullanımda faydası olacakmı bilmiyorum.

S

Selim16

Üye
Saç yağlanmasının şampuanla alakası yok. Ben 20 gün önce sivilcelerim için Tetradox isimli antibiyotik ilacı kullanmaya başladım ikinci günde yağlanan saçım şimdi 4. günümde halen yağlanmadı. Neyle alakası var bilmiyorum ama şampuanla alakası yok

S

sercan

Üye
Saç yağlanmasının şampuanla alakası yok. Ben 20 gün önce sivilcelerim için Tetradox isimli antibiyotik ilacı kullanmaya başladım ikinci günde yağlanan saçım şimdi 4. günümde halen yağlanmadı. Neyle alakası var bilmiyorum ama şampuanla alakası yok
benim de saçlarım iki günde hemen yağlanıyor tetradoxuda kullandım sivilce için kullandım saçlarımda bi değişiklik olmadı

• Konu Sahibi Konu Sahibi
B

Baha

Üye
Cevaplar için teşekkürler geçen eczaneden medikal sebirox şampuan aldım şimdilik iyi gelmeye başladı yağlanmayı 2 gün önlüyor şişe bitince deneyimlerimi yazarım

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
0
Gösterim
37
Mustafa karaca
M
M
Cevaplar
1
Gösterim
50
T
O
Yeni tedavim
isabel
Cevaplar
8
Gösterim
509
I
D
Cevaplar
2
Gösterim
292
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
429
AhmetCan
A
O
Cevaplar
2
Gösterim
431
O

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
1
Toplam ziyaretçi
1
Robots
59
Üst Alt