Saçım çabuk yağlanıyor ne yapmalıyım

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Zeyd
  • 152 Görüntülenme
  • 3 Yorum
Z

Zeyd

Üye
Mesajlar
10
Puanları
1
Saçlarım bu genetik dökülme başladığından beri sürekli yağlanıyor kullanmadığım şampuan kalmadı hiçbirisi fayda etmiyor ilk başta yağlanmayı kepeği temizliyor ama 4-5 saat sonra tekrardan özellikle şakaklarımda ve önlerde yağlanma hiç yıkamamış gibi tekrar yağlanıyor. Ketoral şampuan kullanıyorum 3 güne bir saçımı iyi temizliyor ancak saçlarımı aşırı derece inceltti yağlanmaya gene aynısı gibi devam ediyor kepek sorunum pek yok özellikle bu dökülen ön bölgelerde yoğun bir şekilde yağlanma var hiçbir şekilde gitmiyor antrojen olarak proscar kullanıyorum gene yağlanıyor avodart kullandığımda yine yağlanmıştı yani bir şekilde geçmiyor nasıl geçirebilirim. Bu yağlanma sorununa kökten çözüm bulabilen var mı nasıl böyle yağlanmayan bir cilt yapabiliriz.

Saçım çabuk yağlanıyor ne yapmalıyım.jpg
 
R

Rulez

Üye
Mesajlar
10
Puanları
3
Şampuan içine 4-5 adet 500 mg aspirinden un haline getirip katıl çalkalayın birde bu şekilde saçları yıkayın
 
E

EmreKR

Üye
Mesajlar
15
Puanları
1
Hergün saçı yıkamandan kaynaklanıyor gün aşırı yıka gözenekler açıldığından yağlanma daha fazla olur hergün yıkarsan hatta genetik kaynaklı dökülmeler de hergün saç yıkamasından dolayı aşırı yağlanmaya bağlı olarak saç dökülmeside artıyormuş
 
E

Eleanor

Üye
Mesajlar
31
Puanları
8
Şampuanını ona göre seç. Saçını tam kurut yarı ıslak bırakırsan yağlanmasada yağlanmış gibi bir görüntü bırakır. Hergün yağlanma oluyorsa çok sık saç yıkama yapma.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

O
Yeni tedavim
oscar
Cevaplar
6
Gösterim
345
oscar
O
D
Cevaplar
2
Gösterim
215
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
335
AhmetCan
A
O
Cevaplar
2
Gösterim
351
O
A
Cevaplar
1
Gösterim
199
DijitalDoctor
DijitalDoctor
B
Cevaplar
1
Gösterim
324
erdemir
E

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Sponsor Bağlantı

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
41
Çevrim içi ziyaretçiler
24
Toplam ziyaretçi
65
Robots
11
Üst Alt