Saçım çabuk yağlanıyor ne yapmalıyım?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Digger
  • 421 Görüntülenme
  • 9 Yorum
D

Digger

Üye
Arkadaslar her gün saç yıkamak zorunda kalıyorum ortalama 15 saatte yağlanıyor saclarım.

Sabah 8 de saçlarımı yıkayıp evden çıksam aksam eve geldiğimde yağlanmıs oluyor. Saçlarımı taradığımda yapış yapış dalgalanıyor düzgün durmuyor. Yıkadığımda düzgün duruyor.
Bu yüzden her gün yıkamak zorundayım fakat bu da ileride erken dökülme problemine yol acıcak gibi sonucta her gün kimyasal sürüyorum sizce ne yapmam gerekir?

Bundan nasıl kurtulabilirim yağlanmayı nasıl geciktirebilirim ?

C

Crash

Üye
şampuan ne kullanıyorsun hocam ?

R

Rogue

Üye
Arkadaslar her gün saç yıkamak zorunda kalıyorum ortalama 15 saatte yağlanıyor saclarım.

Sabah 8 de saçlarımı yıkayıp evden çıksam aksam eve geldiğimde yağlanmıs oluyor. Saçlarımı taradığımda yapış yapış dalgalanıyor düzgün durmuyor. Yıkadığımda düzgün duruyor.
Bu yüzden her gün yıkamak zorundayım fakat bu da ileride erken dökülme problemine yol acıcak gibi sonucta her gün kimyasal sürüyorum sizce ne yapmam gerekir?

Bundan nasıl kurtulabilirim yağlanmayı nasıl geciktirebilirim ?
Dökülme var mı? Yağlanmayı tetikleyen hormonlar

C

Calypso

Üye
Benim de saçlarım çok çabuk yağlanıyor baya araştırdım bu durumu fakat bir türlü çözüm bulamadım. Her gün kafa yıkamakta bıkkınlık veriyor

C

Creative

Üye
Bende bu sorundan Clear Man ile kurtuldum her gün saç yıkamak zor oluyor bi ara konazol kullandım faydası olmadı

D

DePiedra

Üye
Bende aynı durumdayım hocam. Her akşam bazen sabah yıkamak zorundayım. Hatta 1 günü bile tamamlayamadan yağlandığı oluyor

W

White

Üye
Saçını kestirirseniz daha az yağlanır buda bi çözüm

• Konu Sahibi Konu Sahibi
D

Digger

Üye
Sebamed anti hair loss şampuan kullanıyorum dökülme sorunum var ama çok değil en son olmazsa selyum diye bir şampuan varmış bunu kullanacam birde

D

Digger

Üye
şampuan ne kullanıyorsun hocam ?
Blendax kepekli olan şampuan dan kullanıyordum bıraktım şimdi bimde satılan bim a plus elma sirkeli şampuanı kullanıyorum gayet çok iy geldi saçlar eskisi kadar yağlanmıyor

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
0
Gösterim
37
Mustafa karaca
M
M
Cevaplar
1
Gösterim
50
T
O
Yeni tedavim
isabel
Cevaplar
8
Gösterim
509
I
D
Cevaplar
2
Gösterim
291
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
429
AhmetCan
A
O
Cevaplar
2
Gösterim
431
O

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
9
Üst Alt