Saçlarım aşırı yağlanıyor

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi reddxx
  • 137 Görüntülenme
  • 1 Yorum
R

reddxx

Üye
Arkadaşlar saçlarımın yanları alnım aşırı derecede yağlanıyor yani bir gün saçımı yıkıyorum diğer gün aynı şekilde vıcık vıcık yağ oluyor yani bugüne kadar konazol şampuan ketoral şampuan Vichy şampuan seboderm şampuan kullandım durum gene aynı acaba diyorum bu ya sürekli içeriden mi geliyor bir yerde okumuştun genetik dökülmesi olanlarda yağlanmanın artış gösterdiğini okumuştum acaba dht hormonu saç köklerini artınca sebum yağı bezlerinde mi artırıyor yani bunlarda tetikleme yapıyorsa aşırı derecede yağlanma oluşuyor demek ki yani sizin bu yağlanmaya kesin bir çözüm olanınız var mı kullandığınız şampuanlar ilaçlar varsa yazabilir misiniz?

L

lastmorn

Üye
Üye
Şampuan içine 5-6 tane 500 mg olan aspirini un haline getirin katın çalkalayın. Birde bu yöntemi deneyin.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
0
Gösterim
37
Mustafa karaca
M
M
Cevaplar
1
Gösterim
50
T
O
Yeni tedavim
isabel
Cevaplar
8
Gösterim
509
I
D
Cevaplar
2
Gösterim
292
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
429
AhmetCan
A
O
Cevaplar
2
Gösterim
431
O

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
1
Toplam ziyaretçi
1
Robots
63
Üst Alt