Saf minoxidil, finasterid ve östrojen losyonu hazırlama

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Payitaht
  • 240 Görüntülenme
  • 1 Yorum
P

Payitaht

Üye
Mesajlar
26
Puanları
1
Arkadaşlar merhaba, minoxidil etken olarak yurt dışında çok ucuz ancak bizim ülkede dolar kurundan dolayı hammadesi ve eczaneden satılan ürünler gereğinden çok pahalı en kalitesi olarak bilinen rogaine foam trendyolda 3 aylık 3700 liaraya satılıyor. Tanesi 1234 liraya geliyor ve bazı forumlarda uzun süreli kullanımda içindeki propilen glikol nedeniyle saç derisini tahriş ettiğini okudum.

Trendyolda 50 Gr minoxidil 370 liraya satılıyor. Fiyat olarak kendimiz hazırlarsak daha uyguna geliyor. İçine finasterid ve östrojen karsak daha çok etkili olacağını düşünüyorum. Oral dht inhibitör kullanmak yerine bu şekil topikal dht önleyici hazırlayıp kullanmak daha mantıklı geliyor. Bu üç etkeni hazırlamak konusunda bilgi almak istedim. En iyi minoxu yaparsak bu işi çözmüş oluruz diye düşünüyorum. 3 senedir minoxidil kullanıyorum malum etkisi 1 seneden sonra azalıyor etkisi olmuyor. DHT azaltıcı finasterid ve östrojen katarsak çok daha etkili olacağını düşünüyorum.
 
M

Mirage

Üye
Mesajlar
24
Puanları
1
Hocam konuda yeterli açıklamalar var sadece oranları ayarlamak uygun etken maddeleri doğru şekilde çözmek gerekir.

 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

O
Yeni tedavim
oscar
Cevaplar
4
Gösterim
216
O
D
Cevaplar
2
Gösterim
188
K
O
Cevaplar
2
Gösterim
305
O
A
Cevaplar
1
Gösterim
166
DijitalDoctor
DijitalDoctor
B
Cevaplar
1
Gösterim
286
erdemir
E
D
Cevaplar
1
Gösterim
187
Kelboy
K

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Sponsor Bağlantı

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
9
Çevrim içi ziyaretçiler
3
Toplam ziyaretçi
12
Robots
7
Üst Alt