Şahin Çelik Saç Ekimi Süreçleri

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Saç Ekimi
  • 153 Görüntülenme
  • 0 Yorum
Saç Ekimi

Saç Ekimi

Üye
Üye
Mesajlar
57
Puanları
6
Ankara saç ekimi operasyonlarında son zamanlarda çok fazla rağbet almaya başladı. Şahin Çelik saç ekimi sonuçları ile göz doldurmaya devam ediyor. Şahin Çelik Saç Ekimi konusunda uzman doktorlardan biridir. Günümüzde saç ekimi yaptıranlar oldukça fazla olmaya başlamıştır. Özellikle sosyal medya platformlarında görmeye başladığımız öncesi sonrası fotoğraflar ile çok sık sık karşılışıyoruz.

Bu nedenle ilk önce sizin saçlarınızda ki dökümle nedenini araştırmak gerekiyor. Saç ekimi süreci başladığında neden saçlarınızda dökülme olduğunu bilmek oldukça önemlidir. Birbirinden farklı çok fazla saç ekim yöntemleri bulunmaktadır. Bu yöntemleri uygulamadan önce sizin saç yapınız analiz edilir ve uygulanır. Saç ekimi sonuçları da buna göre daha iyi sonuç vermesi sağlanır. İşte saç ekimi yöntemleri:

Foliküler Ünite Nakli ( FUE ).

Foliküler Ünite Frefti (FUG / Strip Yöntemi).

DHI ( Direckt Hair Implantation ) yöntemi.

Robotic Hair Transplantation.

Bu yöntemlerin her birinin avantajı olduğu gidi dezavantajı da bulunmaktadır. Bu nedenle Dr. Şahin Çelik ile saç ekimi konusunda görüşmeli, saç yapınız ve dökülme nedenleriniz araştırılmalı ona göre bir yöntem uygulanmalıdır.
IMG_20230523_150935.jpg
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

Y
Cevaplar
1
Gösterim
71
Captcha
C
H
Cevaplar
3
Gösterim
251
Yeşil
Y
O
Cevaplar
2
Gösterim
114
Aydem
A
E
Cevaplar
4
Gösterim
237
Bilgili
B
E
Cevaplar
1
Gösterim
136
LEANDRE
L
H
Cevaplar
2
Gösterim
302
L

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Sponsor Bağlantı

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
2
Üst Alt