Şakaklara saç ekimi fiyatı

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Emekçi
  • 247 Görüntülenme
  • 2 Yorum
E

Emekçi

Üye
Arakadaşlar sadece estetik kaygısı ile şakaklara ve saç ön çizgisine daha atletikmbir görüntü olması için ekim düşünüyorum. İlaçlar şakaklarda işe yaramıyor. Daha önce Dr. Koray Erdoğan ile görüşme yapmıştım çok iyi ilgilenmişti fakat memur bir adamın helese evli 2 çocuklu ise ortalama 2000 greft için 4000 Euro demesi biraz zor oluyor. Şuan fiyatlar zaten bilirsiniz çok daha artış gösterdi. Şakaklar için en yakın ekimci Muttalip keser hoca fakat oda maliyet olarak Koray hocadan vir farkı kalmıyor. Sizlere sorum bu iki hoca dışında kimi tavsiye edersiniz. Özellikle büyük şehirde olan arkadaşlar tavsiyeniz benim için önemli.

B

brky35

Üye
En doğrusu en az greftle en iyi sonucu alandır. Ben HLC 'de ektirdim, memnunum. Tavsiye ederim karar senin.

L

Levent

Üye
Sakaklara saç ekimi fiyatları firmadan firmaya değişiyor. Bir çok saç ekimi firmalarında sonuçlara göre fiyat biçiliyor.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

H
Cevaplar
2
Gösterim
226
Aydem
A
R
Cevaplar
0
Gösterim
167
Ragna
R
E
Cevaplar
2
Gösterim
208
Alahan
A
H
Cevaplar
3
Gösterim
169
sercan
S
M
Cevaplar
3
Gösterim
210
Batu01
B
K
Cevaplar
1
Gösterim
390
Erdem
E

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
40
Çevrim içi ziyaretçiler
23
Toplam ziyaretçi
63
Robots
61
Üst Alt