Sakal ekiminden sonra sinek kaydı tıraş?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Kartel
  • 311 Görüntülenme
  • 5 Yorum
K

Kartel

Üye
Arkadaşlar merhaba sakal ekimi yaptırmayı düşünüyorum bu süreç hakkında sorularım var size. Sakal ekimi yaptırıp süreç sonunda sinek kaydı tıraş olan var mı? Bir iz veya çukurluk gibi bir şey kalıyor mu?

Yüze kanal açmalı ekim yerine sakal ve bıyık sıklaştırması için DHI ekimi düşünüyorum

Sakalda ve bıyığımda seyreklik fazla değil Biraz sıklaştırma lazım. Saç ekiminin yanında bunuda düşünüyorum

Saçekimibilgisi

Saçekimibilgisi

Üye
Üye
sakal ekiminden sonra sinek kaydı tıraş yüzündeki minimal izleri beli eder kısa olmasan daha iyi olur sonuçta yüz kısmı pürüzsüz ve açık alan

• Konu Sahibi Konu Sahibi
K

Kartel

Üye
Hakan Doğanay'ın forumda çok güzel bir sakal ekimi var. Ektiren kişi sakalda hiç sorun yok demiş ama maalesef sinek kaydı fotosunu göremedim

Bir kişinin sakal ekimi daha var yine. Bu kişi de iz falan yok diyor üstelik kanal açılarak yapılmış sanırım ama yine sinek kaydı fotosu yok

H

Hairs07

Üye
Bana göre sinek kaydı traş olacaksan sakala neden gerek duyuyorsun sakal hafif kirli sakal kullanmalısın

• Konu Sahibi Konu Sahibi
K

Kartel

Üye
Sinek kaydı traşı iş için olabilir yani her zaman sakal bırakamayabilirim anca özel günlerde olabilir. Şu an çalışmıyorum ama ilerde olacaktır

Sakal greft olarak 700-800 greft işimi görecektir saç ekimi yanında sakal ve bıyı aralara serpiştirme düşünüyorum

A

Alahan

Üye
Yani sinek kaydı traşta olabilir sin ama normal gibi durmayabilir bu birazda ekimcşye bağlı estetik doğal görünümlü yapmasıyla alakalı

Hakan doğay bu konuda beğendiğim bir ekimci saç ekimi sakal bıyık bir konuş danış istersen

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

H
Cevaplar
2
Gösterim
226
Aydem
A
R
Cevaplar
0
Gösterim
166
Ragna
R
E
Cevaplar
2
Gösterim
207
Alahan
A
H
Cevaplar
3
Gösterim
169
sercan
S
M
Cevaplar
3
Gösterim
210
Batu01
B
K
Cevaplar
1
Gösterim
390
Erdem
E

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
70
Üst Alt