Saw palmetto ne kadar sürede etki gösterir?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi bylegend
  • 222 Görüntülenme
  • 1 Yorum
B

bylegend

Üye
Mesajlar
18
Puanları
1
Saw palmetto ne kadar sürede etki gösterir, saw palmetto'nun (Sabal serrulata) etki gösterme süresi kişiden kişiye değişebilir. Bazı kişilerde, saw palmetto'nun faydaları birkaç hafta içinde hissedilebilirken, diğerlerinde bu süre daha uzun olabilir. Bazı araştırmalar, saw palmetto'nun prostat büyümesi semptomlarını (BPH) hafifletmeye yardımcı olabileceğini göstermektedir. Ancak, bu semptomlardaki iyileşme hızı bireysel olarak değişebilir. Saw palmetto'nun diğer faydaları, örneğin saç dökülmesi önlemede de, etki süresi farklılık gösterebilir. Saw palmetto kullanmadan önce, dozaj ve kullanım talimatları için doktorunuza danışmanız önerilir.

Saw palmetto saç dökülmesini önlemek için ne kadar sürede etki gösterir?​

Saw palmetto, saç dökülmesini önlemek için doğal bir tedavi yöntemidir. Ancak, ne kadar sürede etki gösterdiği konusu bireysel faktörlere bağlıdır. Saw palmetto kullanmaya başladıktan sonra 5-7 ay içinde fark edilebilir sonuçlar alınabilir. Ancak, bu süre kişinin saç yapısı, dökülme sebebi, yaş, beslenme alışkanlıkları ve genetik faktörler gibi birçok etkene bağlıdır. Bazı kişiler saw palmetto kullanımından hemen sonra sonuçlar görebilirken, diğerleri daha uzun bir süre kullanması gerekebilir. Saw palmetto kullanmadan önce, dozaj ve kullanım talimatları için doktorunuza danışmanız önemlidir.
 
C

Cooper

Üye
Mesajlar
5
Puanları
1
Saw palmetto kullanıp saç dökülmesinde ciddi şekilde azalma hisseden var mı? Bende kullandım 6 ay pek fark göremedim.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

P
Cevaplar
1
Gösterim
464
Yalçınakan
Y
K
Cevaplar
1
Gösterim
184
M
G
Cevaplar
3
Gösterim
405
T
K
Cevaplar
1
Gösterim
259
yenike
Y
C
Cevaplar
3
Gösterim
407
letter
L
C
Cevaplar
1
Gösterim
866
Fearless
F

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
7
Üst Alt