Saw palmetto şampuan kullananlar var mı?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Ayhan
  • 256 Görüntülenme
  • 3 Yorum
A

Ayhan

Üye
Mesajlar
5
Puanları
1
Saw palmetto özellikle genetik tipte saç dökülmesini önlemek için sıklıkla kullanılan bitkisel dht oluşumu azaltıcı doğal etken maddelerden biridir. DHT hormonunu doğal yollardan azaltarak saç köklerine verdiği zararı minimize etmeye çalışır. Hem tablet formu hemde losyon, şampuan formu olmak üzere bir çok şekilde kullanımı vardır.

  • Seyrelmiş saçları tedavi etmek için tasarlanmış birçok şampuan, testere palmetto içerir. Friese, "Her üründen normal miktarda kullanın ve ambalajın üzerindeki talimatları izleyin. Her ikisi de saça şekil vermeden önce durulanacaktır" diyor. " BosleyMD saçları kalınlaştırma tedavisi, testere palmetto içeren harika bir saç derisi bakımıdır."
  • Tedavi oluşturun: Şampuanınıza testere palmetto tozu ekleyerek saç dökülmesini önleyici bir bakım oluşturabilirsiniz. Zeichner, bunu yaparken şampuan rutininizi değiştirmenizi önerir. "Kafa derisi tedavisi olarak kullanılmaları için, ürünü kafa derisine sürmek ve durulamadan önce beş dakika orada bekletmek önemlidir. Bu süre yeterli temas süresi sağlar. Amaç sadece kafa derisini tedavi etmekse, o zaman 'Şampuan' tedavisinin mutlaka saç uzunluğuna uygulanması gerekmez. Saç büyümesini iyileştirmek söz konusu olduğunda, saçtan ziyade saç derisini tedavi etmek önemlidir. Ancak, saçı korumak istersiniz. mümkün olduğu kadar güçlü dht engelleyici bitkisel kullanmak gerekir.
Arkadaşlar bitkisel şampuan içine saw palmetto katsak nasıl olur sizce? Faydasını görürmüyüz etkisi olur mu?
 
T

tyler

Üye
Mesajlar
23
Puanları
1
Eczanede satılan saw palmetto yağ içeren kapsüller var onlardan atabilirsin içine. İçine katmadan önce hafifçe kapsülü kesip patlatmak gerek.
 
L

lafebesi

Üye
Mesajlar
6
Puanları
1
Kısmi etkisi olduğunu düşünüyorum şampuanlarda vitamin haplarda falan çok kullanılıyor
 
L

Leo

Üye
Mesajlar
16
Puanları
1
Hiçbir işe yaramaz uğraşmayın para kaybı
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

A
Cevaplar
1
Gösterim
281
Esra
M
Cevaplar
0
Gösterim
108
mirge
M
H
Cevaplar
0
Gösterim
121
H
L
Cevaplar
1
Gösterim
191
moonlife
M
H
Cevaplar
1
Gösterim
217
A
B
Cevaplar
2
Gösterim
379
Mecnun Ç.
M

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
55
Çevrim içi ziyaretçiler
35
Toplam ziyaretçi
90
Robots
4
Üst Alt