Sebirox Şampuan Kullananlar Yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Invincible
  • 5K Görüntülenme
  • 2 Yorum
I

Invincible

Üye
Moderatör
Mesajlar
58
Puanları
1
Sebirox Şampuan Kullananlar Yorumları


Saç sağlığı için bir çok ürün insan sebirox şampuan kullananların yorumlarını internet sitelerinde araştırma yapmaktadırlar. Günümüzde saç dökülmesi problemi başta erkekler olmak üzere herkeste görülen önemli sorunlardan biri haline geldi. Özellikle erkek tipi saç dökülmesi bir çok erkeğin korkulu rüyası olduğu için saçların döküldüğünü göre insanlar gemen araştırmaar yapıp çaresini aramaya başlıyor. Bu saç dökülmesi beraberinde aşırı yağlanma sorunuda yaptığı için mantar gibi deri rahatsızlıkları kolayca ortaya çıkabiliyor. Mantar hastalığı saçlı deride kendini gösteren bakteriler tarafından ortya çıkar. Aşırı derece çoğalması kepeklenme, kaşıntı, kızarıklık gibi problemleri getirir. Mantar hastalığını tedavi etmek için normal market şampuanları fayda etmeyebilir. Fayda etse bile sonradan kendiliğinden tekrar ortaya çıkabilir. Daha önce sebirox şampuanı kullanmayanlar ve adını ilk kez duyanlar için sebirox şampuan nedir, ne işe yarar ve nasıl kullanılır bugünkü yazımızda bu soruların yanıtını kolayca bulabilirsiniz.

Sebirox şampuan içinde mantar bakterisini öldürücü madde siklopiroksolamin maddesi vardır. Mantarların cilt üzerinde büyümelerini, çoğalmalarını ve yayılmasını engelleyen ilaçlı bir şampuandır. Sebirox şampuan saçlı, kıllı yada yağlı cilt bölgelerine kullanabileceğiniz, kabuklu cilt döküntüsü olan seboreik dermatit, saç kıran, saçlı deri mantar hastalığı (tinea kapitis) gibi rahatsızlıkların tedavisi için kullanılır. Aynı zamanda etkili bir kepeklenme önleyicidir.

Sebirox Şampuan Nasıl Kullanılır?​

Şampuanı kullanmadan önce çalkalayın. Saçlarınızı her gün yıkamaktan kaçını, her gün saç yıkamak cildin pH derecesini bozabilir ve deriyi aşırı yağlanmaya zorlayabilir.

İlk önce saçlarınızı ılık su ile iyice ıslatın. Şampuanı avcunuza yeteri miktarda dökün ilk yıkamada 2-3 dakika saçlarınızı ovalayarak yıkayın.
İkinci yıkmada şampuanı saçlarınızda 3-5 dakika arası saçlı deriye parmak uçlarınız ile hafif oval masaj hareketleri yaparak yıkama yapın. Sonrasında iyice durulama yaparak şampuan kalıntısı kalmamasına dikkat edin. Yıkama sırasında saç derisine kesinlikle tırnaklama yapmayın. Saçlarınızı çok sert bir şekilde yıkamayın. En makul kullanım şekli 3 güne 1 kez saçların yıkanmasıdır.

Sebirox Şampuan Ne Kadar Süre Kullanılır?​

Bu şampuan haftada 2 ya da 3 gün 4 hafta boyunca kullanmanız önerilir.

Sebirox Şampuan Ne Zaman Etksini Gösterir?​

Şampuan ile saçınızı yıkamaya başladıktan 1 jafta sonra etkisini göstermeye başlar. Eğer belirtilerde iyileşme görülmüyorsa bir dermatoloğa görünmeniz gerekebilir.

Sebirox Şampuan Vücudun Diğer Bölgelerine Kullanılır mı?​

Vücudun kıllı olan bölglerinde yalnızca kaşıntı, kabuklanma ve kızarıklık olması durumunda kullanılabilir. Sağlıklı bir cilde bu şampuanı kullanmayın.

Sebirox Şampuan Yüze Sürülür mü?​

Saçınızı yıkarken yüzünüzüde yıkama yapabilirsiniz.

Sebirox Şampuan Saç Döker mi?​

Saçları dökme gibi bir yan etkisi yoktur. Yıkama sırasında bir miktar saç dökülmesi olabilir. Saçlı deri rahatsızlığından dolayı oluışan dökülmeleri önleyici etkisi bulunmaktadır.
 
S

Salih

Üye
Mesajlar
3
Puanları
1
Saçlarım çabuk yağlanıyor bu yağlanma sonucu kaşınma ve kepeklenme oluşuyor. Bana sebirox % 1,5 ve Alopecia Anti Dandruff şampuanı yazdı nasıl kullanacağımı tam olarak söylemedi. Acaba ne yapmalıyım ve kullanımı nasıl yapılmalı?
 
İ

İlker

Üye
Mesajlar
1
Puanları
1
yaklaşık 2 aydır bu şampuanı kullanıyorum ve neredeyse saçlarımda hiç kabuklanma kalmadı, yağlanmayıda geciktiriyor sürekli kullanacağım şampuan oldu
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

O
Yeni tedavim
oscar
Cevaplar
6
Gösterim
354
oscar
O
D
Cevaplar
2
Gösterim
220
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
351
AhmetCan
A
O
Cevaplar
2
Gösterim
352
O
A
Cevaplar
1
Gösterim
205
DijitalDoctor
DijitalDoctor
B
Cevaplar
1
Gösterim
331
erdemir
E

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
35
Çevrim içi ziyaretçiler
18
Toplam ziyaretçi
53
Robots
3
Üst Alt