Seboreik Dermatit Şampuan Yorumları

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi İras
  • 344 Görüntülenme
  • 2 Yorum
İ

İras

Üye
Merhaba arkadaşlar saçımda baş belası olan seboreik dermatit rahatsızlığı var uzunca süredir bu durumdan muzdaribim. Yaz ayları gelince yine coşuyor terleme, yağlanmax kabuk oluşması gene başladı. Bir çok farklı medikal şampuan denedim başlarsa iyi geliyor ama sonları hep zayıf kalıyor. Bırakınca tekrar başlıyor maalesef. Nette araştırma yapıyordum bu şampuan yorumlarını okudum kullanan varsa deneyimlerini öğrenme isterim. Seboreye iyi gelen memnun kalan şampuan tavsiyeleriniz varsa paylaşırsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Seboreik Dermatit Şampuan Yorumları

Y

yunusemre

Üye
Bende aynı derrten muzdaribim ne kullandıysam geçmiyor clear kepeğe karşı etkili şampuan kullanıyorum ilk başlarsa iyi ama sonlara doğru zayıf saçı sabah yıldıktan akşama doğru hemen yapılanıyor sanırım genetik faktörlere bağlı içeriden geliyor na yapsak nafile

R

Rahman

Üye
Saçlarda dökülüyor mu? Bende de bu sorundan var sanırım. Geçmek bilmeyen bir kepek ve kaşıntı sorunum var.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
0
Gösterim
37
Mustafa karaca
M
M
Cevaplar
1
Gösterim
50
T
O
Yeni tedavim
isabel
Cevaplar
8
Gösterim
509
I
D
Cevaplar
2
Gösterim
292
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
429
AhmetCan
A
O
Cevaplar
2
Gösterim
431
O

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
67
Üst Alt