Serkan Aydın Arenamed Saç Ekimi Yorumları

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Saçekimibilgisi
  • 526 Görüntülenme
  • 2 Yorum
Saçekimibilgisi

Saçekimibilgisi

Üye
Üye
Arenamed Hair Transplant Clinic Serkan Aydın'a saç ekimi yaptıran yada yaptırmayı düşünen arkadaşlar sonuçlarınızı, yorumlarını, deneyimlerinizi, şikayetlerinizi, greft başı ne kadar fiyat istediklerini memnun kalıp kalmadıklarını konudan veya yeni konu açarak paylaşabilirler. Paylaşımlarınız için teşekkürler.

R

Recep

Üye
Merhaba arkadaşlar saç ekimi yaptırmak için en iyi merkezi arıyorum. Bu forumdan saç ekimi ve saç tedavisi hakkında çok faydalı bilgiler edindim. Yaklaşık 6 yıldır saç tedavisi uyguluyorum kullandığım ürünler minoxidil, finasterid ve son 1 yıldır estradiol losyon uyguluyordum çok güzel sonuçlar aldım. Forumda bahsedilen diğer losyonlarıda denedim, spiro, zix losyon, mavi losyon ve dutasterid kullandım. En çok saça faydası olan minoxidil, dutasterid ve estradiol losyon sayesinde uzun yıllar saçlarımı korumayı başardım. Ancak saç tedavisine evlilik, iş güç derken sürdüremez oldum. Gerek cinsellikte sebep olduğu yan etkiler gereksede işten güçten zaman bulamamam beni saç ekimine karar vermeye yöneltti. Bugünlerde bir çok saç ekim merkezleri ile görüşmeler yapıyorum. Forumdan bir çok arkadaşla telefonda görüşmeler yaptım. Ekim merkezleri hakkında çok güzel bilgiler verdiler. Hangi merkeze gitmem hakkında güzel fikirler edindim. En son görüştüğüm yer mesela hair arenamed Serkan aydın ile görüştüm gayet sıcak kanlı her soruma özenle cevap verdiler. Bende bir kaç son durum resimlerimi ilettim 2800 greft ekim ile rahat kapanacağını söylediler. Saç ekimi fiyatları olarak 9000 ₺ gibi bir rakam çıkıyor. Konaklama merkez tarafından olacakmış.

Forumdan bazı arkadaşlar medeks, now hair, Muttalip Keser'i öneriyorler. Ancak fiyatları çok uçuk düzeyde. Bu doktor ile ilgili bilgisi olan var mı, nasıl bir saç ekim merkezidir arkadaşlar tavsiye edermisiniz. Facebookta gruplara bakıyorum çok reklamcı var güven vermedikleri için buradan bilgi edinmek istedim. Arenamed Serkan Aydın choi kalemi tekniği ile ekim yapıyorlarmış ve ekilen greftlerin çıkacağını söylüyorlar. Duruma göre seanslar farklı olabilirmiş. Böyle bir bilgi doğru mu sizce görüşme yapan var mı? Forumlarda baya araştırmalar yaptım. Bir çok saç ekimi yaptıranların sonuçlarına yorumlarına baktım haklarında forumlarda çok şikayet bulamadım. Saç ekimi çok sıkıntılı bir süreç katakulliye gitmeyelim sonra, parada saçta boşa gider sonra, hakkında şikayet bulamazsam karar verdiğim merkezden randevu almayı düşünüyorum. Cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler.

M

Musa

Üye
Bende saç ekimi karar aşamasındayım Serkan aydın ekimleri hakkında bütün yorumları okudum neredeyse memnun olanda var olmayan da açıkcası kafam çok karıştı başka ekim yerlerinide araştırıyorum

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

Y
Cevaplar
1
Gösterim
141
Captcha
C
H
Cevaplar
3
Gösterim
299
Yeşil
Y
O
Cevaplar
2
Gösterim
176
Aydem
A
E
Cevaplar
4
Gösterim
300
Bilgili
B
E
Cevaplar
1
Gösterim
187
LEANDRE
L
H
Cevaplar
2
Gösterim
363
L

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
67
Üst Alt