Serkan Aydın Saç Ekimi 5000 Greft

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Tiryaki
  • 316 Görüntülenme
  • 2 Yorum
T

Tiryaki

Üye
Serkan aydın saç ekimi 5000 greft olarak saç ekimi işlemi gerçekleştirdim. Serkan aydın saç ekimi sürecimin öncesi ve sonrasında oluşan durumun paylaşımlarını yapacağım. Saçlarımın son durumundan gayet memnunum ve sürecim çok iyi durumda. Şimdiden söylemek istiyorum saçlarımda toppik falan yok bilmenizi isterim kesinlikle doğal hali. Şampuan olarak dalin şampuan kullandım ve saç ekimi sonrası xpecia hap kullandım.
serkanaydın saç ekimi sonrası resim.png

serkanaydın saç ekimi öncesi.png
serkanaydın saç ekimi sonrası.png

Saç Ekimi Ne Zaman Yapılmalıdır?​

Saç ekimi işlemi için en uygun zaman kişinin saç dökülmesi seviyesine, saç yapısına ve saç ekimi işlemi yapılacak bölgeye göre değişebilir. Ancak, genellikle saç ekimi işlemi sonbahar ve kış aylarında tercih edilir. Bunun nedeni, bu dönemlerde saç derisi daha az yağlı ve nemli olduğu için saç köklerinin daha iyi tutunması ve iyileşme sürecinin daha hızlı olmasıdır. Ayrıca yaz aylarında güneş ışınları ve yüksek sıcaklık saç ekimi sonrası iyileşme sürecini olumsuz etkileyebilir.

Ancak, saç ekimi işlemi yapılacak kişinin saç dökülmesi seviyesine, saç yapısına ve genel sağlık durumuna bağlı olarak her mevsimde saç ekimi yapılabilir. Saç ekimi işlemi için en uygun zamanı belirlemek için bir uzman doktorla görüşmeniz önerilir.

Saç Dökülmesi Forum​

Saç dökülmesi hakkında fikir alışverişinde bulunabileceğiniz birçok forum mevcuttur. Bu forumlar, saç dökülmesi konusunda bilgi edinmenize, deneyimleri paylaşmanıza ve başkalarının deneyimlerinden öğrenmenize yardımcı olabilir. Saç Dökülmesi ve saç ekimi forumlarını ziyaret ederek saç ekimi süreçlerini takip edebilirsiniz.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
T

Tiryaki

Üye
Serkan aydın saç ekimi sürecimdeki saç köklerinin greftlerin alındığı donör bölgenin resimleri
serkan aydın donör sol.png
serkan aydın donör bölge.png

K

Kel23

Üye
Hocam saç ekiminiz gayet güzel görünüyor donor bölge ne durumda. Saç ekimi sonrası sanki o bölgede saç kalmamış gibi duruyor

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

Y
Cevaplar
1
Gösterim
82
Captcha
C
H
Cevaplar
3
Gösterim
253
Yeşil
Y
O
Cevaplar
2
Gösterim
118
Aydem
A
E
Cevaplar
4
Gösterim
240
Bilgili
B
E
Cevaplar
1
Gösterim
139
LEANDRE
L
H
Cevaplar
2
Gösterim
305
L

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
40
Çevrim içi ziyaretçiler
24
Toplam ziyaretçi
64
Robots
6
Üst Alt