Sigara içmek saç ekimini etkiler mi?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Seray
  • 196 Görüntülenme
  • 1 Yorum
S

Seray

Üye
Mesajlar
12
Puanları
1
Sigara içmek saç ekimini başarısını azaltabilir. Sigara dumanı saç köklerinin oksijen ihtiyacını gidermeyi engellediğinden, saç ekimi sonrası iyileşme daha yavaş olabilir ve saç ekiminin sonucu daha az iyi olabilir. Ayrıca, sigara içme saç ekimi sonrası saçın daha iyi olmasını engeller. Saç ekimi sonrası en az bir ay boyunca sigara içmemek önerilir. İmkan olursa kesinlikle bırakın sigarayı.

Saç ekiminden sonra ne zaman sigara içilir​

Saç ekiminden sonra sigara içme saç ekimi için iyi değil, çünkü sigara dumanı saç ekimi için gerekli olan oksijenin saç foliküllerine ulaşmasını önleme. Ayrıca, sigara içmek saç ekimi sonrası iyileşme süreleri uzayabilir ve saç ekiminin azaltılması. Saç ekimi sonrası en az bir ay sigara içmemek önerilir.
 
K

Kaandemir

Üye
Mesajlar
20
Puanları
1
Etkiler tabii ki de çünkü sigara kandaki oksijen oranını çok fazla derecede düşürüyor ve saç kökleri de hem zehirli toksit alıyor hem de oksijen azaldığı için olumsuz etkilenir
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

H
Cevaplar
2
Gösterim
213
Aydem
A
R
Cevaplar
0
Gösterim
153
Ragna
R
E
Cevaplar
2
Gösterim
195
Alahan
A
H
Cevaplar
3
Gösterim
157
sercan
S
M
Cevaplar
3
Gösterim
199
Batu01
B
K
Cevaplar
1
Gösterim
371
Erdem
E

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
4
Toplam ziyaretçi
4
Robots
3
Üst Alt