Sivex losyon lekelere iyi gelir mi?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Esra
  • 197 Görüntülenme
  • 1 Yorum
Esra

Esra

Üye
Üye
Mesajlar
69
Puanları
6
Sivex losyon lekelere iyi gelir mi, sivex losyonun lekelere etkisi hakkında kesin bir şey söylemek doğru olmaz. Ancak, Sivex losyon genellikle dermatolojik problemlerin tedavisi için kullanılan bir üründür ve cildin görünümünü düzeltmek için formüle edlmiş bir ilaçtır. Lekeler gibi cildin renk değişiklikleri de cildin görünümünü etkileyebilir. Eğer lekeleriniz var ve Sivex losyonun bu lekeler üzerinde etkisi hakkında merak ediyorsanız, en iyi yol, bir dermatolog veya cilt sağlığı uzmanı ile konuşmaktır. Bu losyonu lekeleri yok etmek yada azaltmak için daha önceden kullananlar varsa deneyimlerini bizimle paylaşabilirler.
 
M

Mavi

Üye
Mesajlar
3
Puanları
1
Sivilce yada benzeri sebeplerden dolayı leke kaldıysa leke giderici maskeler yada kremler kullanın. Sivex losyon iyidir ama lekeler için formüle edilmemiştir. Sadece leke yok etmek için hazırlanmış ürünleri kullanın.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

E
Cevaplar
2
Gösterim
261
tyler
T
Esra
Cevaplar
0
Gösterim
403
Esra
sevval
Cevaplar
0
Gösterim
182
sevval
sevval
S
Cevaplar
0
Gösterim
197
Simel
S
sevval
Cevaplar
1
Gösterim
199
Simel
S
Shady
Cevaplar
2
Gösterim
230
Mina

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
21
Çevrim içi ziyaretçiler
9
Toplam ziyaretçi
30
Robots
6
Üst Alt