Spiro aldactone kullananlar etkisi var mı?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Aydar
  • 284 Görüntülenme
  • 2 Yorum
A

Aydar

Üye
Spiro aldactone losyonu 8 aydır kullanıyorum tüm kafaya her gün sabah akşam 1-2 ml arası saç diplerine masaj yaparak sürdüm. Saçlarımdaki dökülmeler azaldı ancak hiç durmadı saç çıkışı yaptığını görmedim bu yüzden kullanmayı bırakacam. Önlere tretin ile azelderm krem kullandım yinede olumlu sonuç vermedi. Losyonu 2 kutu 100 mg aldactone, 1 adet decort ampul ve 2 kutu Diane 35 katarak etil alkolde çözerek kullandım. Ama beklediğim gibi bir sonuç vermedi. Şimdi bu losyon neden etkili olmamış olabilir ilaçlar yeterli oranda olmamış olabilir mi yada deriden geçişte emilim yetersiz mi oluyor. Bu konudaki düşüncelerinizi, tavsiyelerinizi bekliyorum. Cevaplar için teşekkürler herkese.

A

Alcapone

Üye
Emilim yetersiz olmuştur deriden geçirmek zor

Panelist

Panelist

Üye
Spironolakton topikal olarak etkisi olmuyor içine estradiol ile dmso katacaksınız deriden emilimi artıyor o zaman

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
0
Gösterim
37
Mustafa karaca
M
M
Cevaplar
1
Gösterim
50
T
O
Yeni tedavim
isabel
Cevaplar
8
Gösterim
510
I
D
Cevaplar
2
Gösterim
293
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
430
AhmetCan
A
O
Cevaplar
2
Gösterim
431
O

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
53
Üst Alt