Spiro Kullananlar Bakabilir mi?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Simge
  • 1K Görüntülenme
  • 5 Yorum
S

Simge

Üye
Merhaba Aldactone ilaç ile yapılan spiro losyon yapmak istiyorum saç dökülmesi sorunum var genel bir seyrelme incelme oluştu hormonal olduğunu söylediler nasıl hazırlayacağım konusunda hiç bilgim yok.

Aldactone hap ile losyon yapmak için neler lazım %5 lik mi olmalı? Kaç tane ilaç katacam nasıl çözecem tam ölçüleriyle söylermisiniz?

Bu arada bayanım saçıma faydası olurmu incelme sorunum var bayanlarda daha kolay etkisi oluyormuş yarımcı olabilirmisiniz.

Shady

Shady

Üye
Üye
Bu konuda spiro losyon yapımı tarifi var burdan bakıp hazırlayabilir sormak istediğiniz varsa sorabilirsiniz

• Konu Sahibi Konu Sahibi
S

Simge

Üye
Cevabın için teşekkürler canım ama ben %5 oran yapacam kaç kutu katmam gerekiyor bunu öğrenmek istiyorum

C

Chemist

Onursal Üye
Moderatör
100 ml için 3 kutu 16 tablet 100 mg aldactone ilacı katmanız gerekir her 1 ml içinde 48 mg spirolonakton bulunur. İlaç tortusunu süzmeniz gerekir

D

Durubeyaz

Üye
Cevabın için teşekkürler canım ama ben %5 oran yapacam kaç kutu katmam gerekiyor bunu öğrenmek istiyorum
Son durumunuz nedir merak ettim spiro losyona başladınız mı?

P

Pusher

Üye
Spiro losyonu ben kullandım 2 aldactone ve 2 kutu diane 35 kattım saç dökülmesini azalttı elimlem saçımı çektiğimde eskisi gibi gelmiyor kullanmaya devam ediyorum.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
0
Gösterim
37
Mustafa karaca
M
M
Cevaplar
1
Gösterim
50
T
O
Yeni tedavim
isabel
Cevaplar
8
Gösterim
509
I
D
Cevaplar
2
Gösterim
292
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
429
AhmetCan
A
O
Cevaplar
2
Gösterim
431
O

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
19
Çevrim içi ziyaretçiler
12
Toplam ziyaretçi
31
Robots
30
Üst Alt