Tarçın ve Limon Suyu İle Sakal Çıkarma

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Nobles
  • 538 Görüntülenme
  • 2 Yorum
N

Nobles

Üye
Mesajlar
7
Puanları
1
Tarçın ve limon suyu ile sakal çıkarma yöntemi, limon içinde, sakal kepeklerini azaltmaya yardımcı olan sitrik asit, kalsiyum ve C Vitamini açısından zengindir, Tarçın ise besin açısından zengin kanın saç köklerine akışını iyileştirir. Her ikisinin de sakal büyümesine yardımcı olan özellikleri vardır. Tek yapmanız gereken öğütülmüş tarçın almak ve ona birkaç yemek kaşığı limon suyunu karıştırmak. İyice karıştırın ve karışımı en az 30 dakika sakalınızda bekletin. Durulamak için soğuk su kullanın. Maksimum fayda için bunu haftada iki kez kullanabilirsiniz.

Arkadaşlar benim yaş 22 sakallarım yaşıma göre çok az ve seyrek olarak çıkıyor. Çenemee biraz var yanaklarda seyrek. Ailemde genetik olarak sakal çıkmama sorunu var. Yukarıda yazdığım yöntemi uygulayıp sakal çıkartan var mı?
 
M

Mirage

Üye
Mesajlar
24
Puanları
1
Evet limon suyu ve tarçının sakal uzatmaya iyi geldiği söylenir.

1 yemek kaşığı öğütülmüş tarçın ve 2 yemek kaşığı limon suyu karışımı günde iki kez yüze uygulandığında sakalların uzamasına yardımcı olur.
 
L

Luiz

Üye
Mesajlar
14
Puanları
1
Araştırmalar, sakal büyümesinin neredeyse tamamen genetik tarafından belirlendiğini gösteriyor. Yeterince protein almak önemlidir, ancak yetersiz protein beslenme tarzı sakal çıkmasını engelleyebilir. Yüzünüzdeki folikül sayısını değiştirmek için yapabileceğiniz hiçbir şey yok. Bu yüzden sakal çıkarmak zor iş.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

C
Cevaplar
1
Gösterim
445
Pakito
P
B
Cevaplar
2
Gösterim
218
Z
R
Cevaplar
2
Gösterim
233
R
P
Cevaplar
0
Gösterim
250
Punisher
P
E
Cevaplar
0
Gösterim
178
Erdenay
E
T
Cevaplar
1
Gösterim
270
Luiser
L

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
4
Üst Alt