Tepe bölgesi saç dökülmesi

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi AhmetCan
  • 656 Görüntülenme
  • 3 Yorum
A

AhmetCan

Üye
Hocalarım merhaba yaşım 25 son bir senedir saç dökülmesi sorunum var tepe bölgemde açıklık yok Allah'a şükür bu zamana kadar bir çok vitamin kullandım etkisini gördüm 3 ay düzenli ay ara verip byopecia multiplex kullandım aynı xpecia gibi bayada etkisi oldu. Önceleri iyi gidiyordu ama artık işte yaramıyor tepe bölgem aşırı dökülmeye başladı saçım üç numarayken dökülmezdi ki şu an üç numara ona rağmen dökülüyor. Dutasterid veya finasterismkullanmayı düşünüyorum aktif sporcuyum ama dut daha mantıklı geliyor sonuçta tablet bölme sorunu yok ve üç günde bir alıcam sizce başlamalı mıyım? Dökülmem sadece tepe bölgemde.

Tepe bölgesi saç dökülmesi

B

Bilgehan

Üye
Aktif sporcuysan yan etki yaşamayabilirsin diye düşünüyorum genetik kaynaklı dökülmen varsa 3 güne 1 dutas kullanman yerinde olur. Testosteron dht ye dönüşmez ve tesro seviyen yükselir yada cildiye doktoruna git finasterid kullanmak istediğini söylersen yol gösterecektir, üniversite hastanelerini tercih etmeni öneririm

K

Kaandemir

Üye
Dutasterid ve finasterid bildiğim kadarıyla doping sayılıyor lisanslı sporcuysan hayatını bundan kazanıyorsan araştırman gerekir

• Konu Sahibi Konu Sahibi
A

AhmetCan

Üye
Evet mesleğimde spor benim haftada bir kere kullanmayı düşünüyorum yeterli olur mu sizce

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
0
Gösterim
37
Mustafa karaca
M
M
Cevaplar
1
Gösterim
50
T
O
Yeni tedavim
isabel
Cevaplar
8
Gösterim
509
I
D
Cevaplar
2
Gösterim
292
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
429
AhmetCan
A
O
Cevaplar
2
Gösterim
431
O

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
60
Çevrim içi ziyaretçiler
30
Toplam ziyaretçi
90
Robots
8
Üst Alt