The Hair Clinic Ahmet Tosun Saç Ekimi Yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Saçekimibilgisi
  • 842 Görüntülenme
  • 1 Yorum
Saçekimibilgisi

Saçekimibilgisi

Üye
Üye
Mesajlar
92
Puanları
6
The hair clinic Ahmet Tosun hocaya saç ekim merkezine saç ekimi yaptıran yada yaptırmayı düşünen arkadaşlar sonuçlarınızı, deneyimlerinizi, yorumlarını, greft başı ne kadar fiyat istediklerini ve şikayetlerinizi memnun kalıp kalmadığınızı konudan veya yeni konu açarak paylaşabilirler. Paylaşımlarınız için teşekkürler.
 
H

Heptwo

Üye
Mesajlar
6
Puanları
1
Arkadaşlar merhaba, uzun süredir saç ekimi yaptırmak için aylardır forumlarda araştırma yapıyorum. Hem bütçeme uygun hemde iyi ekim yaptıklarını düşündüğüm 2 merkez arasında krarsız kaldım. Bazı doktorların ekimleri çok iyi ancak greft başı 3 euro istemesi fiyat olarak çok aşıyor beni. Aklımda AKL klinik biraz var ekimleirne baktım daha ağır basıyor ama Ahmet Tosun da çok iyi o yüzden buradaki genel değerlendirme ile kararımı vermek istiyorum. Siz olsanız ikisi arasında hangi merkezi tercih edersiniz?
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

Y
Cevaplar
1
Gösterim
76
Captcha
C
H
Cevaplar
3
Gösterim
251
Yeşil
Y
O
Cevaplar
2
Gösterim
116
Aydem
A
E
Cevaplar
4
Gösterim
240
Bilgili
B
E
Cevaplar
1
Gösterim
136
LEANDRE
L
H
Cevaplar
2
Gösterim
303
L

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
5
Üst Alt