Topikal finasterid nasıl hazırlanır

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Ersan
  • 319 Görüntülenme
  • 3 Yorum
E

Ersan

Üye
Merhaba doktora saç dökülmesi için muayene olmaya gittim topikal finasterid losyon kullanmayı sordum bana kullanabilirsin bir zararı olmaz söylemişti bende biraz araştırma yaptım topikal finasterid kullanımı yan etkiye sebep olmuyor ancak bu durum dht azaltmıyor anlamına gelir söyledi bende ağızdan alsam ciddi kalıcı yan etkileri olur mu sordum olmaz söyledi. Şimdi aklıma takılan topikal losyon kullanımı dökülmelere faydası olmaz mı?

C

Chemist

Onursal Üye
Moderatör
Doğru topikal kullanımı çok faydalı olmaz ancak biz bunun emilimini hızlandırmak artırmak için DMSO gibi emilim arttırıcı yardımcı bileşenler kullanıyoruz.

H

Hüseyin Buğra

Üye
Merhaba doktora saç dökülmesi için muayene olmaya gittim topikal finasterid losyon kullanmayı sordum bana kullanabilirsin bir zararı olmaz söylemişti bende biraz araştırma yaptım topikal finasterid kullanımı yan etkiye sebep olmuyor ancak bu durum dht azaltmıyor anlamına gelir söyledi bende ağızdan alsam ciddi kalıcı yan etkileri olur mu sordum olmaz söyledi. Şimdi aklıma takılan topikal losyon kullanımı dökülmelere faydası olmaz mı?
merhaba ilacı kullanmaya başladınızmı ve gittiğiniz doktor özel mi hangi hastane

L

lastmorn

Üye
Üye

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
0
Gösterim
37
Mustafa karaca
M
M
Cevaplar
1
Gösterim
50
T
O
Yeni tedavim
isabel
Cevaplar
8
Gösterim
509
I
D
Cevaplar
2
Gösterim
292
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
429
AhmetCan
A
O
Cevaplar
2
Gösterim
431
O

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
2
Toplam ziyaretçi
2
Robots
77
Üst Alt