Tresan at kuyruğu şampuanı kullananlar yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Aysima
  • 173 Görüntülenme
  • 0 Yorum
Aysima

Aysima

Üye
Mesajlar
5
Puanları
1
Tresan At Kuyruğu Şampuanı, içeriğine eklenen pantenol ile zenginleştirilmiş olan zengin bitki özlerinden oluşan bir PhytoComplex içerir. İçeriğinde at kuyruğu, papatya, adaçayı, oğul otu, biberiye, ononis ve hatmi çiçeği bulunan bu PhytoComplex, saçın ihtiyacı olan hacmi, parlaklığı ve dolgunluğu kazanmasına yardımcı olur, saçları besler, saç derisindeki kan dolaşımını artırarak saçların güçlü uzamasına büyük destek olur. Tresan şampuan içinde At kuyruğu bitkisinin yapısında yüksek miktarda bulunan Silika saçın güçlenmesine, hızlı uzamasına yardımcı olur. Ayrıca at kuyruğu, antioksidan özelliği ile sağlıklı saç derisi için hayati önem taşır, saçı çevresel faktörlere karşı da koruma özelliğine sahiptir. Saçlarınızdaki farkı kısa sürede görebilirsiniz güzel hoş kokusu sayesinde saçlarınızı ferahlık verir.

Tresan At Kuyruğu & Phytocomplex Hacimlendirici Bakım Şampuanı 300 ml fiyatı 57.99 tl.

Kızlar sorarsan at kuyruğu şampuanını kullanıp deneyimleyen var mı benim saçlarım ince ve açık sarı hangi şampuanı kullandıysan bir türlü dolgun gösteremedim bu televizyon reklamlarında bayanlarda görüyorum saçları dalgalı ve parlak oluyor bu şekil nasıl yapabiliriz önereceğiniz şampuanlar saç bakım kürleri yağlar varsa bilgi verirseniz sevinirim.


Tresan at kuyruğu şampuanı kullananlar yorumları.jpeg
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

A
Cevaplar
1
Gösterim
254
Esra
M
Cevaplar
0
Gösterim
88
mirge
M
H
Cevaplar
0
Gösterim
99
H
L
Cevaplar
1
Gösterim
167
moonlife
M
H
Cevaplar
1
Gösterim
195
A
B
Cevaplar
2
Gösterim
342
Mecnun Ç.
M

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Sponsor Bağlantı

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
65
Çevrim içi ziyaretçiler
31
Toplam ziyaretçi
96
Robots
3
Üst Alt