Unutkanlık için B12 Vitamini kullananlar var mı?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Aksoy
  • 133 Görüntülenme
  • 0 Yorum
A

Aksoy

Üye
Son 3 aydır sosyal hayatımı etkileyecek derecede unutkanlık sorunum var evden çıkarken iş yerimde mutlaka bir şey unuturum özellikle avadart kullandıktan sonra bu problem daha da çok artmaya başladı acaba ilaçtan dolayı mı oluşuyor bu yan etki yoksa başka bir sebepten dolayı mı avodart kullanıp unutkanlık sorunu yaşayan var mı? Birçok internet sitesini okudum genelde B12 vitamini eksikliğinden kaynaklanır yazmışlar ama ben B12 vitamini kullanmıştım unutkanlıkla ilgili bir faydasını görmedim siz ve 12 vitamini kullanıp faydasını gördünüz mü, unutkanlık sorununu gerçekten azaltıyor mu ya da önereceğiniz neler var mesela kitap okumak gibi şeyler unutkanlığı geçiriyor diyorlar ezber yapmak gibi sizin tavsiyeleriniz nelerdir bu konuda.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

P
Cevaplar
1
Gösterim
547
Yalçınakan
Y
K
Cevaplar
1
Gösterim
215
M
G
Cevaplar
3
Gösterim
433
T
K
Cevaplar
1
Gösterim
289
yenike
Y
C
Cevaplar
3
Gösterim
449
letter
L
C
Cevaplar
1
Gösterim
919
Fearless
F

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
3
Toplam ziyaretçi
3
Robots
69
Üst Alt