Viapecia kapsül kullananlar yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi sivalanta
  • 504 Görüntülenme
  • 1 Yorum
S

sivalanta

Üye
Mesajlar
13
Puanları
1
Viapecia kapsül tamamen saç, tırnak ve cilt sağlığı için üretilmiş bir çok faydalı mineraller, vitaminler yanı sora bitkisel ekstratlar eklenerek özel olarak formule edilmiş saç besleyici tablettir. Ürün içinde çok ektili bileşneler vardır. Bunların başında;

Çinko, ciltte akne oluşumunu engeller, yanık ve ameliyat izlerini yok eder, cildin erken yaşlanmasını önleyerek genç bir görünüm kazandırır. Cilde parlaklık ve ışıltı vererek daha canlı görünmenizi sağlar. Aynı zamanda ciltteki kolajen üretiminde de önemli bir rol oynayarak cildi sıkılaştırır.

viapecia kapsül kullananlar yorumları.jpg


Selenyum antioksidan özelliklere sahip mineraldir ve cildin sıkı görünmesini ve serbest radikallere karşı korunmasını sağlar. Bu sayede erken yaşalnamyı önler. Selenyum, erken yaşta kırışıklıkların oluşma şansı olmadan serbest radikal hasarını durdurabilir. Ayrıca hücre zarlarını UV hasarına, iltihaplanmaya ve pigmentasyona karşı korumaya yardımcı olur.

Folik asit B grubu vitaminlerden biridir. Sağlıklı ve kaliteli bir cilt görünümü için yardımcı olur. Güçlü bir antioksidan olan bu madde aynı zamanda kolajen sentezini artırıyor, cilde elastikiyet sağlıyor ve hücre yenilenmesini destekler.

Viapecia Saç Tırnak Cilt Koruma Multi vitamin 60 Adet fiyatı 170 tl.

Arkadaşlar saç gürleşmesi için Viapecia kapsül kullananlar var mı? Ürün içeriği oranları hakkında bilgi bulamadım proscar yanında bunu kullanmayı düşünüyorum.

Diğer Konular:

 
S

Sinanx

Üye
Mesajlar
6
Puanları
1
Ürün içeriği hakkında bilgi bulamadım çinko ile biotin oranı ne kadar
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

P
Cevaplar
1
Gösterim
414
Yalçınakan
Y
K
Cevaplar
1
Gösterim
162
M
G
Cevaplar
3
Gösterim
387
T
K
Cevaplar
1
Gösterim
242
yenike
Y
C
Cevaplar
3
Gösterim
386
letter
L
C
Cevaplar
1
Gösterim
841
Fearless
F

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Sponsor Bağlantı

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
63
Çevrim içi ziyaretçiler
31
Toplam ziyaretçi
94
Robots
5
Üst Alt