Vichy Dercos Egzama Şampuanı Kullananlar Yorumları

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Chemist
  • 262 Görüntülenme
  • 1 Yorum
C

Chemist

Onursal Üye
Moderatör
Vichy Dercos egzama şampuanı kullananlar memnun kalan yada kalmayan arkadaşlar yorumlarını yazabilir. Şampuan içinde Pirokton Olamin ile zenginleştirilen formülü saç derisindeki kaşıntıları alarak rahatlamasına yardımcı olur. Saç derisinde oluşan bakteriler sürekli olarak deriyi soyarak kabuklanma beraberinde kepek yapar. Vich anti druff şampuan bu tür rahatsızlıkları kısa sürede azaltarak yok eder. Bu sayede saçlar daha canlı bir görünüm kazanırken daha yumuşak bir his bırakır. Saç derisi temizlenmiş ve arınmış hissedilir. Vich şampuan 6 haftaya kadar yeni kepek oluşumunu engellemeye yardımcı olduğu klinik testlerle kanıtlanmıştır.

Vichy Dercos Egzama Şampuanı Kullananlar Yorumları

S

Sezgin

Üye
Denemekten bıktığım o kadar ürünler var ki bunlar;

* Ketoral şampuan
* Solisyon egzama için
* Bıtttım sabunu
* En kral kepek şampuanı.

Şimdi bunları atın bir kenara sadece bunu deneyin. Benim %80 kaşıntımı ve kepeğimi tek yıkamada durdurdu. İlk yıkamada üç kez yıkadım şampuan ile. Nohut tanesi kadar yeterli. 3 dakika beklettim parmak uçları ile ovaladım. Duruladım. Ertesi gün kalktığımda kafamda kepek yoktu tarama yaptım oluşmadı kaşıntılarda kayboldu

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

A
Cevaplar
1
Gösterim
302
Esra
M
Cevaplar
0
Gösterim
120
mirge
M
H
Cevaplar
0
Gösterim
134
H
L
Cevaplar
1
Gösterim
212
moonlife
M
H
Cevaplar
1
Gösterim
226
A
B
Cevaplar
2
Gösterim
398
Mecnun Ç.
M

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
1
Toplam ziyaretçi
1
Robots
45
Üst Alt