Vichy dercos yeşil şampuan kullananlar var mı?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Charismax
  • 224 Görüntülenme
  • 0 Yorum
C

Charismax

Üye
Mesajlar
19
Puanları
1
Vichy dercos yeşil egzama, kepek, kaşıntı, yağlanma, seboreik dermatit önleyici şampuan ne işe yarar, kullananlar yorumlarını yazabilirler. Vichy Dercos Yeşil Şampuan, kepeklenme ve yağlı saçlar için tasarlanmış bir şampuandır. Özellikle yağlı saçlar için özel olarak formüle edilmiştir ve kepek oluşumunu engellemeye yardımcı olur. Yeşil kil içeren formülü, saç derisindeki yağı emer ve saçların yağlı görünümünü azaltır.

Vichy dercos yeşil şampuan kullananlar var mı.jpeg


Bu şampuan, haftada birkaç kez kullanılarak saç derisini temizler ve saçları canlandırır. Düzenli kullanımda saçlardaki kepeklenme azalır, saç derisi daha sağlıklı hale gelir ve saçlar daha hacimli ve canlı görünür.

Ancak, herhangi bir ürünü kullanmadan önce, özellikle saç derisinde ciddi bir sorun varsa, bir dermatoloğa danışmak her zaman önerilir.

Vichy dercos yeşil şamuan egzama, kepek, kaşıntı, yağlanma ve seboreik dermatit önler mi?​

Vichy Dercos yeşil şampuan saç dökülmesi, saç incelmesi, kepeklenme, yağlı saçlar gibi saç problemlerine yönelik bir şampuandır. Ancak, egzama tedavisi için özel olarak formüle edilmiş bir ürün değildir.

Egzama gibi cilt problemleri için özel olarak formüle edilmiş şampuanlar ve ilaçlar vardır. Bu ürünler, cildi yatıştırmaya, kaşıntıyı azaltmaya ve cildin nem dengesini sağlamaya yardımcı olabilir.

Eğer egzama gibi bir cilt problemi yaşıyorsanız, doktorunuza danışmanız ve size uygun bir tedavi planı önermesini istemeniz en doğru yaklaşım olacaktır. Doktorunuz size egzama tedavisi için uygun şampuanlar ve diğer ilaçlar önerebilir veya yönlendirebilir.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

A
Cevaplar
1
Gösterim
281
Esra
M
Cevaplar
0
Gösterim
108
mirge
M
H
Cevaplar
0
Gösterim
122
H
L
Cevaplar
1
Gösterim
192
moonlife
M
H
Cevaplar
1
Gösterim
218
A
B
Cevaplar
2
Gösterim
381
Mecnun Ç.
M

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
2
Toplam ziyaretçi
2
Robots
4
Üst Alt