Voltaren Krem Kullananlar Var mı?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Orçun
  • 183 Görüntülenme
  • 1 Yorum
O

Orçun

Üye
Arkadaşlar sırtımda çok sayıda kırmızı sivilceler çıkıyor bazen içleri iltihap dolu çıkıyor geçen aynaya baktığımda bir sürü sivilce çıktığını gördüm beslenmeme çok dikkat ettiğim halde aşırı yağlı gıdalar tüketmem kuruyemiş falan almam ama yine de sivilceler çıkıyor neden olduğunu bir türlü anlayamadım. Yani kullandığım ilaç da yok ama sebebini anlamadığım bir şekilde sırtımda kırmızı sivilceler var ve bazen kaşınıyor ağrıyor sırtımı bile ağrıtıyor bunun için voltaren krem kullansam fayda verir mi? Evde bir tane önceden vardı içeriğini okuduğumda sivilceler için kullanılabilir yazıyor ancak ben de emin olamadım aranızda kullananlar var mı bilgi verirseniz çok sevinirim.

Voltaren Krem Kullananlar.jpg

S

Sedat27

Üye
Ağrı'yı giderir ancak sivilceler üzerinde çok fazla bir etkisi yok ben daha önceden kullanmıştım sivilceleri kurutmuyor onun için azelderm krem var onu kullan

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

E
Cevaplar
2
Gösterim
380
tyler
T
Esra
Cevaplar
0
Gösterim
500
Esra
sevval
Cevaplar
0
Gösterim
226
sevval
sevval
S
Cevaplar
0
Gösterim
242
Simel
S
sevval
Cevaplar
1
Gösterim
233
Simel
S
Shady
Cevaplar
2
Gösterim
275
Mina

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
32
Çevrim içi ziyaretçiler
20
Toplam ziyaretçi
52
Robots
72
Üst Alt