Xpecia tablet saç çıkarır mı?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Lotus
  • 176 Görüntülenme
  • 1 Yorum
L

Lotus

Üye
Mesajlar
9
Puanları
1
Arkadaşlar proscar ile birlikte xpecia tablet kullanmak istiyorum bildiğiniz üzere finasterid dökülen saçları ayva tüyü haline gelmiş saçları çıkartmıyor sadece var olan saçlarda biraz kararma güçlenme yapıyor ben 2-3 yıl kullanan arkadaşlarla görüştüm hepsinde aynı görüş var o yüzden dökülen saçları çıkartmak için mutlaka uyuyan saç köklerini aktif edecek minoxil gibi serumların kullanılması öneriliyor. Ben de xpecia tablet ile minoxidil %5 kullanmaya karar verdim proscar kullanırken minoxil kullanmıyordum acaba xpecia tablet içeriğinde saw palmetto, soya bitkiseli var bunlar bildiğiniz üzere dht'yi azaltan etkenler sizce proscar, xpecia tablet ve minaxidil kullanımı dökülen saçları çıkartmakta etkisi olur mu eğer olmazsa önermezseniz hiç boşuna almayım. Xpecia tablet içeriğini aşağıda yazıyorum gayet sağlam duruyor yani vitaminler mineraller ve bitkisel ekstreler bakımından çok güçlü bir tablet gibi görünüyor.

Maltodekstrin, saw palmetto ekstresi, Hacim Artırıcı, Laktoz Monohidrat, Mısır Nişastası, Çinko Sülfat, L-Sistin, Metiyonin, Kalsiyum, D-Pantetonat, Ginkgo Biloba Ekstresi, Kreatin, Topaklanmayı Önleyici, Soya İzoflavonu, Biotin, Folik Asit.
 
K

kelbey

Üye
Mesajlar
39
Puanları
6
Minoxil harici, proscar ve xpecia tabletin saç çıkaracağını sanmıyorum.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

P
Cevaplar
1
Gösterim
370
Yalçınakan
Y
K
Cevaplar
1
Gösterim
146
M
G
Cevaplar
3
Gösterim
371
T
K
Cevaplar
1
Gösterim
226
yenike
Y
C
Cevaplar
3
Gösterim
357
letter
L
C
Cevaplar
1
Gösterim
803
Fearless
F

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Sponsor Bağlantı

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
28
Çevrim içi ziyaretçiler
11
Toplam ziyaretçi
39
Robots
5
Üst Alt