Xpecia tablet saç çıkarır mı?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Lotus
  • 212 Görüntülenme
  • 1 Yorum
L

Lotus

Üye
Arkadaşlar proscar ile birlikte xpecia tablet kullanmak istiyorum bildiğiniz üzere finasterid dökülen saçları ayva tüyü haline gelmiş saçları çıkartmıyor sadece var olan saçlarda biraz kararma güçlenme yapıyor ben 2-3 yıl kullanan arkadaşlarla görüştüm hepsinde aynı görüş var o yüzden dökülen saçları çıkartmak için mutlaka uyuyan saç köklerini aktif edecek minoxil gibi serumların kullanılması öneriliyor. Ben de xpecia tablet ile minoxidil %5 kullanmaya karar verdim proscar kullanırken minoxil kullanmıyordum acaba xpecia tablet içeriğinde saw palmetto, soya bitkiseli var bunlar bildiğiniz üzere dht'yi azaltan etkenler sizce proscar, xpecia tablet ve minaxidil kullanımı dökülen saçları çıkartmakta etkisi olur mu eğer olmazsa önermezseniz hiç boşuna almayım. Xpecia tablet içeriğini aşağıda yazıyorum gayet sağlam duruyor yani vitaminler mineraller ve bitkisel ekstreler bakımından çok güçlü bir tablet gibi görünüyor.

Maltodekstrin, saw palmetto ekstresi, Hacim Artırıcı, Laktoz Monohidrat, Mısır Nişastası, Çinko Sülfat, L-Sistin, Metiyonin, Kalsiyum, D-Pantetonat, Ginkgo Biloba Ekstresi, Kreatin, Topaklanmayı Önleyici, Soya İzoflavonu, Biotin, Folik Asit.

K

kelbey

Üye
Minoxil harici, proscar ve xpecia tabletin saç çıkaracağını sanmıyorum.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

P
Cevaplar
1
Gösterim
547
Yalçınakan
Y
K
Cevaplar
1
Gösterim
215
M
G
Cevaplar
3
Gösterim
433
T
K
Cevaplar
1
Gösterim
289
yenike
Y
C
Cevaplar
3
Gösterim
449
letter
L
C
Cevaplar
1
Gösterim
919
Fearless
F

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
1
Toplam ziyaretçi
1
Robots
62
Üst Alt