Yanlarda düzensiz saç çizgisi düzeltilebilir mi?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Cemil06
  • 303 Görüntülenme
  • 2 Yorum
C

Cemil06

Üye
Mesajlar
2
Puanları
1
Herhangi bir saç dökülmesi sorunu yaşamıyorum ancak hatırlayabildiğim kadarıyla özellikle şakak kenarlarında hafif düzensiz saç çizgim var. Saç ekimi ile saç çizgisi düzeltilebilir mi, işlemden sonra saç çizgimin düzelmesi benim için hala mümkün mü?
 
R

Rangel

Üye
Mesajlar
8
Puanları
1
Saç ekimi saç çizginizi büyük ölçüde iyileştirecektir. Deneyimli ve kalifiye bir saç ekim cerrahı seçtiğinizden emin olun. Doğal bir saç çizgisi oluşturmak, muhtemelen başarılı bir saç ekiminin en kritik adımlarından biridir ve cerrahın estetik olarak başarılı olanlarının seçilmesidir.
 
C

Chemist

Onursal Üye
Moderatör
Mesajlar
111
Puanları
16
Saç çizgisini düzeltmek için FUE saç restorasyon tedavisi ile yaptırın. FUE saç ekimi ameliyatı lokal anestezi altında yapılır. Doktor, kıl folikülleri içeren küçük cilt tıkaçlarını çıkarmak için küçük yumruklar kullanır. Bunlar daha sonra kel noktalara nakledilir. Güvenli ve etkili bir prosedürdür. Saç ekimi ameliyatı ile ilgili herhangi bir karar vermeden önce kaliteli ekim merkezi ve ekim yaptıran kişilerin sonuçlarına bakarak danışmanızı öneririm.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

H
Cevaplar
2
Gösterim
199
Aydem
A
R
Cevaplar
0
Gösterim
141
Ragna
R
E
Cevaplar
2
Gösterim
182
Alahan
A
H
Cevaplar
3
Gösterim
142
sercan
S
M
Cevaplar
3
Gösterim
186
Batu01
B
K
Cevaplar
1
Gösterim
355
Erdem
E

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
31
Çevrim içi ziyaretçiler
18
Toplam ziyaretçi
49
Robots
7
Üst Alt