Zyrtec Tablet Kullananlar Yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Kami
  • 262 Görüntülenme
  • 1 Yorum
K

Kami

Üye
Mesajlar
26
Puanları
1
Herkese iyi formlar arkadaşlar zeyt renk tablet kullanıyorum hem alerji kaşıntı için hem de erkek tipi saç dökülmesini önlemek için kullanıyorum 3 günde bir tablet alıyorum yanında proscar ile kullanıyorum. Bildiğiniz üzere zyrtec tablet pgd2 engelliyor proscarda dht engelliyor ikisi bir arada daha çok güçlü etki yaptığını düşünüyorum şu an için saç terimde hiç ağrı ve kaşıntı kalmadı saç dökülmem minimal düzeye indi. Proscarı yaklaşık 7 aydır kullanıyorum zytrec tableti de 2 ay oldu sanki bu şekil tedaviye başladıktan sonra daha çok etkisi olduğuna inandım çünkü saçlarımı yıkadığımda neredeyse hiç saç gelmiyor artık. Belli bir süre daha ikisini birlikte kullanmaya devam edeceğim bakalım ön bölgelerinde kimseye verilen saçlar tekrar eski sıklığına gelecek mi onu bekliyorum. Eğer sakıklarımdaki saçlarımla birlikte ön bölgelerde sıklaşırsa dökülmenin önüne geçmiş olurum diye düşünüyorum. Eğer siz de bu tedavi uygularsanız daha fazla kişi kullanırsa ikisi birlikte nasıl etki yapar anlamış oluruz.

Zyrtec Tablet Kullananlar Yorumları.jpeg
 
U

Umut21

Üye
Mesajlar
14
Puanları
1
Dostum ztrec tablet herhangi bir yanıt kısmını gördün mü ben bunun damlasını kullandım aşırı derecede uyku problemi yaptı yani sürekli uykum geliyordu sosyal hayatımı etkilemeye başlamıştı bıraktım.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

O
Yeni tedavim
oscar
Cevaplar
6
Gösterim
398
oscar
O
D
Cevaplar
2
Gösterim
244
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
381
AhmetCan
A
O
Cevaplar
2
Gösterim
381
O
A
Cevaplar
1
Gösterim
223
DijitalDoctor
DijitalDoctor
B
Cevaplar
1
Gösterim
360
erdemir
E

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
14
Çevrim içi ziyaretçiler
8
Toplam ziyaretçi
22
Robots
6
Üst Alt