Zyrtec Tablet Kullananlar Yorumları

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Kami
  • 286 Görüntülenme
  • 1 Yorum
K

Kami

Üye
Herkese iyi formlar arkadaşlar zeyt renk tablet kullanıyorum hem alerji kaşıntı için hem de erkek tipi saç dökülmesini önlemek için kullanıyorum 3 günde bir tablet alıyorum yanında proscar ile kullanıyorum. Bildiğiniz üzere zyrtec tablet pgd2 engelliyor proscarda dht engelliyor ikisi bir arada daha çok güçlü etki yaptığını düşünüyorum şu an için saç terimde hiç ağrı ve kaşıntı kalmadı saç dökülmem minimal düzeye indi. Proscarı yaklaşık 7 aydır kullanıyorum zytrec tableti de 2 ay oldu sanki bu şekil tedaviye başladıktan sonra daha çok etkisi olduğuna inandım çünkü saçlarımı yıkadığımda neredeyse hiç saç gelmiyor artık. Belli bir süre daha ikisini birlikte kullanmaya devam edeceğim bakalım ön bölgelerinde kimseye verilen saçlar tekrar eski sıklığına gelecek mi onu bekliyorum. Eğer sakıklarımdaki saçlarımla birlikte ön bölgelerde sıklaşırsa dökülmenin önüne geçmiş olurum diye düşünüyorum. Eğer siz de bu tedavi uygularsanız daha fazla kişi kullanırsa ikisi birlikte nasıl etki yapar anlamış oluruz.

Zyrtec Tablet Kullananlar Yorumları.jpeg

U

Umut21

Üye
Dostum ztrec tablet herhangi bir yanıt kısmını gördün mü ben bunun damlasını kullandım aşırı derecede uyku problemi yaptı yani sürekli uykum geliyordu sosyal hayatımı etkilemeye başlamıştı bıraktım.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
0
Gösterim
37
Mustafa karaca
M
M
Cevaplar
1
Gösterim
50
T
O
Yeni tedavim
isabel
Cevaplar
8
Gösterim
509
I
D
Cevaplar
2
Gösterim
292
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
429
AhmetCan
A
O
Cevaplar
2
Gösterim
431
O

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
1
Toplam ziyaretçi
1
Robots
60
Üst Alt